Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 22
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1296
Alpina , 7
Audi , 5964
Bentley , 3
BMW , 6086
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 9
Chevrolet , 702
Chrysler , 125
Citroën , 2663
Corvette , 3
Dacia , 164
Daewoo , 504
Daihatsu , 57
DeTomaso , 1
Dodge , 47
Ferrari , 1
Fiat , 3198
Ford , 4046
GMC , 3
Honda , 374
Hummer , 12
Hyundai , 892
Infiniti , 3
Isuzu , 7
Jaguar , 100
Jeep , 299
Kia , 602
KTM , 2
Lada , 447
Lancia , 182
Land Rover , 390
Landwind , 1
Lexus , 39
Lifan , 1
Lincoln , 9
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 636
Mercedes-Benz , 7665
MG , 2
MINI , 290
Mitsubishi , 402
Nissan , 549
NSU , 3
Opel , 7601
Peugeot , 4057
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 118
Proton , 3
Renault , 3785
Rover , 203
Saab , 63
Seat , 2237
Škoda , 768
Smart , 268
Spyker , 1
Ssangyong , 90
Subaru , 42
Suzuki , 318
Tata , 3
Toyota , 793
TVR , 1
UAZ , 7
VW Volkswagen , 13499
Volvo , 304
Yugo , 141
Zastava , 65

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

01 Mar 18:19
Линк
, ,

MRECEDES-BENZ E200d Exclusive Luxury NOV

35 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:54
Линк
, ,

Fiat 500 1.3

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:39
Линк
,

VW Golf MK7.5 Highline DSG 150hp 2.0 TDI 2017/18

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:50 Shitorja , ,

Lada Niva 2121-3v

55 000 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:46 , ,

Mercedes-Benz S 430 Long V8 -02

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Shitorja , ,

Lada Niva 2121-3v

45 000 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:45 , ,

FIESTA 1.4 TDCI 2005 GOD FUL OPREMA OD MKD

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:38 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.6 JTDm (120Hp)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:36 Shitorja , ,

Lada Niva 2121-3v

55 000 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:34 Shitorja , ,

Volkswagen Polo

85 000 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:33 ,

BMW 520 dizel socuvano

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:31 Shitorja , ,

Ford Focus 1.5tdci 70kw 2016 god -novv

8 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:31 Shitorja , ,

Seat Leon FR -08 2.0tdi 170ks perfekten

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Shitorja , ,

Renault Megane 1.5dci 81kw -13 Led

5 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:30 Shitorja , ,

VW TIGUAN 2.0 TDI 103KW 4X4 -08

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:30 Shitorja , ,

Volkswagen Polo 1.9 SDI

60 000 MKD

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Shitorja , ,

Tojota Yaris 1.4 d 66kw 2011 god

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:28 , ,

VW GOLF 6 1.6TDI 77KW EURO 5 -11 NOVO VOZILO

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:28 Shitorja , ,

VW Polo 1.9 SDI

55 000 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Shitorja ,

Mini One Cabrio -06

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 Shitorja , ,

Fiat Doblo -07

40 000 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 , ,

BMW X1 1,6 Sdrive

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:24 , ,

CHEVROLET LACCETI 1,4 -06 FULL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

2 200 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:23 , ,

Lifan 320 nov test model

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:16 , ,

Renault Megane od prv gazda

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 Shitorja , ,

Lada Niva -12

55 000 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:14 , ,

Opel Insignia bez zameni

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:11 , ,

VW POLO 1.4 BENZIN -00 REG 09.2021 KAKO NOVO

1 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:11 ,

VW POLO 1.2TDI -13 BLUEMOTION FULL OPREMA START STOP

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:09 , ,

FORD MUSTANG

16 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:06 , ,

Renaut Grand Scenic 1.9 d 88kw 120ks -05

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:06 , ,

Volvo S40 2.4i benzin i plin neuvezena odlicno socuvana

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:06 Shitorja , ,

Nissan Navara II kc visia 2.3D

600 000 MKD

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:03 ,

Mitsbushi Pajero Sport

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:02 Shitorja , ,

VW Polo -07

90 000 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02
Линк
,

Audi A4 -07

5 000 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 , ,

Nissan Juke 1.5 dci Acenta

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:02 Shitorja , ,

Ford Focus DB3

70 000 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 , ,

SKODA RAPID 1.2Mpi

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:55 Shitorja ,

Kia Carnival

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Shitorja ,

VOLVO XC60 D4 AWD AUT MOMENTUM

44 900 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!

Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mk


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | ##LOCATION##juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione