Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 23
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1228
Alpina , 7
Audi , 5523
Bentley , 4
BMW , 5816
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 8
Chevrolet , 709
Chrysler , 115
Citroën , 2541
Corvette , 3
Dacia , 162
Daewoo , 380
Daihatsu , 51
DeTomaso , 1
Dodge , 48
Ferrari , 1
Fiat , 2929
Ford , 3646
GMC , 2
Honda , 331
Hummer , 13
Hyundai , 790
Infiniti , 4
Isuzu , 7
Jaguar , 103
Jeep , 278
Kia , 568
KTM , 2
Lada , 417
Lancia , 164
Land Rover , 369
Landwind , 1
Lexus , 38
Lifan , 1
Lincoln , 7
Maserati , 3
Maybach , 4
Mazda , 605
Mercedes-Benz , 7108
MG , 2
MINI , 298
Mitsubishi , 374
Nissan , 514
NSU , 3
Opel , 6724
Peugeot , 3936
Piaggio , 9
Pontiac , 2
Porsche , 117
Renault , 3548
Rover , 119
Saab , 57
Seat , 2161
Škoda , 706
Smart , 265
Spyker , 1
Ssangyong , 83
Subaru , 32
Suzuki , 255
Tata , 1
Toyota , 787
TVR , 1
UAZ , 5
VW Volkswagen , 12017
Volvo , 283
Yugo , 105
Zastava , 51

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Pri 18:04
Линк
,

VW Golf vi vw tdi dsg automatic 2012

7 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:18
Линк
, ,

MONDEO 2.0i PRV GAZDA

990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 02:52
Линк
,

Audi A3 2.0TDI Quattro S Line

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:11 ,

Peugeot 407 2.0 HDI

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05
Линк
, ,

Mercedes-Benz E350e AMG Plug In Hybrid -17

50 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:03 ,

MERCEDES-BENZ ML 270 MOZE ZAMENA

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:02 , ,

Lancia Ypsilon -05

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:01 ,

Fiat Doblo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:01 , ,

VW Caddy 1.6 avtomatski menuvac

7 000 MKD

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 ,

BMW 320

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:57 ,

BMW 640xd Gran Coupe INDIVIDUAL FULL

54 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:55
Линк
, ,

Toyota Corolla 1.4 Diesel

5 250 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:50 ,

KUPUVAM OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI AVTOMOBILI I DZIPOVI

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:50 ,

audi a4 2.0 tdi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

audi a4 2.0 tdi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:41 , ,

Mazda 6 2.0 CD136 TE

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 ,

VW Passat top socuvano

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:38 , ,

Seat Altea 1.9tdi 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 ,

Mercedes-Benz A-Klass 180 D 7G DCT Style 2015

17 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:38
Линк
Shitorja , ,

BMW 530d 2013

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:37 ,

VW Golf 6 -13

7 500 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:35 ,

Mercedes-Benz w204 C63 AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:30 ,

Ford C-Max 1.6 CDTI 90 ks

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 , ,

Se prodava BMW Z4 vo odlicna sostojba

9 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:20 , ,

Citroen Xsara

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:18 ,

Audi A6 3.0 TDI 2013 EXTRA

17 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 , ,

Seat Altea

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 ,

BMW X1 18D 143KS X-DRIVE M-PAKET

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:14 , ,

Citroen C4

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:09 , ,

Toyota Avensis

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

BMW 330ci Full M-Paket

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 2.7 TDV6 4x4 -07 AVTOCENTAR

9 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 tdi highline 2009

7 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 Shitorja ,

VW CRAFTER 35 2.0 TDI 2012 KLIMA

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:01 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks 2011 godina

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:56 , ,

Mercedes-Benz GLE 500 e 4MATIC hybrid

52 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione