Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 23
Aixam , 8
Alfa Romeo , 920
Alpina , 6
Artega , 1
Audi , 4545
Bentley , 4
BMW , 4550
Buick , 1
Cadillac , 6
Chevrolet , 711
Chrysler , 97
Citroën , 2137
Corvette , 2
Dacia , 139
Daewoo , 118
Daihatsu , 43
DeTomaso , 1
Dodge , 44
Ferrari , 1
Fiat , 2178
Ford , 2845
GMC , 2
Honda , 310
Hummer , 13
Hyundai , 613
Infiniti , 4
Isuzu , 5
Jaguar , 96
Jeep , 222
Kia , 484
KTM , 2
Lada , 237
Lancia , 122
Land Rover , 228
Landwind , 1
Lexus , 35
Lifan , 1
Lincoln , 4
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 546
Mercedes-Benz , 5258
MG , 2
MINI , 292
Mitsubishi , 301
Nissan , 458
NSU , 3
Opel , 5245
Peugeot , 3302
Piaggio , 3
Pontiac , 2
Porsche , 115
Renault , 2850
Rover , 30
Saab , 50
Seat , 1823
Škoda , 614
Smart , 151
Spyker , 1
Ssangyong , 77
Subaru , 27
Suzuki , 171
Tata , 1
Toyota , 743
TVR , 1
UAZ , 8
VW Volkswagen , 9306
Volvo , 245
Yugo , 48
Zastava , 22

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Maj 13:36
Link:
, ,

BMW 320d 184 ps Modern

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:36
Link:
, ,

SE PRODAVA LEXUS RX 450 H PRESIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Maj 22:13
Link:
, ,

Audi A1 Sportback 1.2TFSI

12 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Dje 23:56 , ,

BMW X5 3.0.D

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:54 Shitorja ,

OPEL CORSA C 1.4 TWINPORT UVOZ OD SVAJCARIA

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:54 ,

NISSAN X-TRAIL 4X4 1.6 2019Godina

26 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:50 , ,

VW Passat

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.4 KLIMA 66 KW UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

3 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:46 Shitorja ,

Peugeot 2008 Allure crossover 1.6 100 HP

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:45 , ,

Peugeot 308 1.6 HDI

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:38 , ,

C5 2.0HDI 140KS so full oprema i hidraulika

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:34 Shitorja ,

VW TOURAN 2.0 TDI AVTOMATIK DSG UVOZ OD SVAJCARIA

9 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:34 , ,

MINI CLUBMAN ONE D 2016 godina

20 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:33 Shitorja ,

Peugeot 2008 Allure crossover 1.6 100 HP

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:33 ,

Toyota Corolla Verso

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:31 , ,

PEUGEOT 4007

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:31 , ,

Opel Zafira

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:30 , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin plin 2003 godina

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:30 ,

Peugeot 407 2.0hdi

4 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 , ,

Mercedes-Benz E 270 -02

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:27 ,

Renault Laguna

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:25 ,

Audi A6 2.0 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 ,

MAZDA 2 1,4 DIZEL EKSTRA GERMANIJA

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:22 , ,

Seat leon 1.4

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22 ,

Seat Ibiza 1.6 105ps

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 ,

BMW 318

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2008 GOD BLUMOTION

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:15 ,

BMW 120d AUTOMATIC

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 , ,

FIAT ABARTH 500cc

1 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:11 ,

BMW X1 2.0D 177KS X-DRIVE

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:08 ,

VW Golf 6 Highline 1.4 TSI 122 ks 2011

6 699 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:05 ,

VW POLO

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:03 ,

Renault Laguna Coupe

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:55 ,

VW Passat 2.0 Tdi -08 Common Rail

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:55 , ,

RENAULT MEGANE III

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:53 ,

Mercedes-Benz E220 CDI Classic

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 ,

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:51 , ,

Citroen C3 Pluriel

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 , ,

Fiat Puntо bez zamena Itno

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:36
Link:
, ,

SE PRODAVA LEXUS RX 450 H PRESIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 22:33 , ,

Renault Scenic Exclusive 1.5 DCi -08

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:33
Link:
, ,

Mercedes-Benz B180 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 Shitorja ,

BMW 320 D 120kw 2005

5 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 , ,

Pasat B5 2.5 V6 150hp DIZELL

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:23 , ,

Peugeot 407 Coupe 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:21 ,

Audi Q7 3.0 TDI quattro S - Pro Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:21
Link:
, ,

Peugeot 5008 150ks 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:16 ,

Audi a8 4.0 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:15 , ,

Fiat Qubo Fiorino 1.3m yet dizel sest brzini full oprema

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:13 , ,

Mercedes-Benz c220 -07

7 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-LINE -2

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:59 , ,

VOLVO XC60

13 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:58 ,

Mercedes-Benz S320 Long

13 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione