Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 12
Aixam , 4
Alfa Romeo , 829
Alpina , 4
Audi , 4447
Bentley , 5
BMW , 4510
Buick , 1
Cadillac , 6
Chevrolet , 791
Chrysler , 76
Citroën , 2117
Corvette , 2
Dacia , 153
Daewoo , 116
Daihatsu , 53
DeTomaso , 1
Dodge , 53
Fiat , 1993
Ford , 2672
GMC , 4
Great Wall , 11
Honda , 317
Hummer , 17
Hyundai , 594
Infiniti , 7
Isuzu , 4
Jaguar , 92
Jeep , 202
Kia , 502
Lada , 236
Lancia , 106
Land Rover , 248
Landwind , 1
Lexus , 40
Lifan , 2
Lincoln , 3
Maserati , 6
Maybach , 4
Mazda , 586
Mercedes-Benz , 4823
MG , 2
MINI , 303
Mitsubishi , 297
Nissan , 465
NSU , 3
Opel , 5131
Peugeot , 3166
Piaggio , 2
Pontiac , 2
Porsche , 156
Renault , 2738
Rover , 28
Saab , 51
Seat , 1828
Škoda , 635
Smart , 150
Ssangyong , 77
Subaru , 29
Suzuki , 187
Tesla , 6
Toyota , 745
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 9197
Volvo , 225
Yugo , 46
Zastava , 22

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Gush 17:32
Линк
,

Se prodava Toyota Corolla

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50
Линк
,

BMW 530 Xd 2007 235hp

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:16
Линк
, ,

BMW full oprema

70 627 554 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:50
Линк
,

BMW 530 Xd 2007 235hp

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:52 , ,

Mercedes Benz E250 CDI

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 , ,

Mercedes-Benz C 220cdi

8 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:51 , ,

Mercedes-Benz ML 280 cdi 2007 vo ekstra sostojba

9 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:51 , ,

Mercedes Benz C200 cdi

7 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6 hdi Led Euro 6 Avto Miro

9 350 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:20 ,

Daihatsu Terios 1.5i , 105ks , 4x4 , 2010god

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:20 ,

Seat Ibiza 1.9TDI od 2008 vo odlicna sostojba

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:12 ,

VW Golf 6 2013 1,6tdi vo odlicna sostojba

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 , ,

Mitsubishi colt 1.1 Benzin 2004 Bez Klima

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:21 , ,

Audi A5 3.0 tdi 2012 extra sacuvana so full servis

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 Shitorja ,

Passat 1.9 TDI

5 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:55 Shitorja ,

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:44 ,

BMW X3 2.0 - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Shitorja , ,

Skoda Superb 2.0TDI 150ks 2018

19 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:28 Shitorja , ,

Suzuki SX4 1.6 DDiS 90KS Auto Kodeks

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:28 Shitorja , ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ks Auto Kodeks

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 Shitorja , ,

Bmw 118D 143KS euro 5 Auto Kodeks

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 , ,

Seat Ibiza 1.4 tdi

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:20
Линк
,

Audi A3 Sportback 2.0 150 Avtomatik

16 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione