Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 25
Aixam , 9
Alfa Romeo , 685
Alpina , 6
Audi , 4139
Bentley , 5
BMW , 4087
Cadillac , 7
Chevrolet , 773
Chrysler , 54
Citroën , 1860
Corvette , 1
Dacia , 149
Daewoo , 107
Daihatsu , 47
DeTomaso , 2
Dodge , 54
Fiat , 1758
Ford , 2327
GMC , 3
Great Wall , 12
Honda , 306
Hummer , 12
Hyundai , 541
Infiniti , 6
Isuzu , 2
Jaguar , 83
Jeep , 174
Kia , 472
KTM , 2
Lada , 194
Lancia , 95
Land Rover , 229
Landwind , 1
Lexus , 38
Lifan , 2
Lincoln , 2
Maserati , 3
Maybach , 4
Mazda , 531
Mercedes-Benz , 4061
MG , 2
MINI , 229
Mitsubishi , 276
Nissan , 421
NSU , 3
Opel , 4490
Peugeot , 2783
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 134
Renault , 2222
Rover , 20
Saab , 34
Seat , 1625
Škoda , 612
Smart , 118
Spyker , 2
Ssangyong , 74
Subaru , 28
Suzuki , 177
Tesla , 2
Toyota , 653
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 8501
Volvo , 201
Yugo , 35
Zastava , 22

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Maj 22:46
Линк
,

Skoda Fabia 1.2HTP 60hp benzin plin 2009 neuvezena

3 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:00
Линк
,

Touran 2.0TDI 06 12 2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 21:05
Линк
,

Peugeot 307 2.0 100 kw SW HDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:51 ,

Daewoo Matiz 800cc 2007 870000km registriran

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 18:48 ,

Se prodava

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:19 , ,

Audi A8 4.2 TDI quattro 2013 full

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:14 ,

Opel Astra H 1.7 ISUZU 74 kw 2004

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 , ,

Seat Altea XL 1.6TDI 77kw 2012 facelift staklo

6 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:46
Линк
,

Mercedes-Benz S350CDI long AMG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:43 ,

VW Touran dizel 2011

9 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:34 ,

Fiat Punto 3 1.2 44kw benzin i plin

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 17:34 ,

Ford Focus 1.8

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34 Shitorja , ,

Nissan Qashqai 4X4 2.0 DCI automatic neuvezen

11 290 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:20 ,

Seat Leon Cupra 2007

8 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:00 Shitorja ,

Peugeot 5008 1.6hdi facelift 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 Shitorja ,

Audi A7 3.0 TDI quattro 150kw 2012

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:23 , ,

Opel Astra G 1.4 twinport 2010 prv gazda

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:22 , ,

VW Touran 1.9TDI 77kw facelift 2009 full oprema

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:22 , ,

Fiat Punto Evo 1.3 M-Jet euro 5 2011 panorama dinamic

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:56 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 , ,

Porsche Cayenne 2017 dizel

72 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:18 ,

VW Golf 5 2007 4x4 170 ps

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 , ,

Ford Focus 1.6cdti 66kw 2008 perfekten

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:05 ,

VW Sharan 1.9tdi 131ks 6 Brzini

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:02 Shitorja ,

Volvo V40 84 KW 2013

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 , ,

Peugeot Bipper tovarno

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 14:43 ,

VW Golf 1.9tdi goal

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.4tdci dizel 5 litara na 100 klima

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:30 ,

Ford Ka 1.2 benzin 2009 unikat

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Jan 09:08 ,

Mercedes-Benz E 350cdi bluetech amg pack

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:23 ,

Mercedes-Benz E 350 cdi bluetech amg pack

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:20 Shitorja , ,

Citroen C5 1.6 HDI 80 KW

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:12 Shitorja ,

Citroen Berlingo 1.6hdi klima 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 Shitorja ,

BMW 320D 163ks E90 elleta 2006

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 ,

BMW F10 520D 16V 185KS 7 Speed Individual Extra Full Oprema

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione