Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 21
Aixam , 6
Alfa Romeo , 448
Alpina , 4
Audi , 2738
Bentley , 4
BMW , 2664
Cadillac , 6
Chevrolet , 602
Chrysler , 33
Citroën , 1351
Corvette , 2
Dacia , 72
Daewoo , 72
Daihatsu , 24
DeTomaso , 1
Dodge , 46
Ferrari , 1
Fiat , 1366
Ford , 1644
GMC , 2
Great Wall , 13
Honda , 227
Hummer , 9
Hyundai , 380
Infiniti , 4
Isuzu , 2
Jaguar , 54
Jeep , 145
Kia , 341
KTM , 2
Lada , 74
Lancia , 61
Land Rover , 179
Landwind , 1
Lexus , 32
Lifan , 1
Lincoln , 2
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 329
Mercedes-Benz , 2748
MG , 2
MINI , 144
Mitsubishi , 211
Nissan , 274
NSU , 3
Opel , 2587
Peugeot , 1845
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 88
Renault , 1131
Rover , 3
Saab , 8
Seat , 1052
Škoda , 523
Smart , 47
Ssangyong , 59
Subaru , 24
Suzuki , 134
Tata , 1
Toyota , 503
TVR , 1
UAZ , 9
VW Volkswagen , 5560
Volvo , 140
Yugo , 21
Zastava , 15

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 22:06
Линк
,

FIAT BRAVO 1.6 M-JET 2008 GOD.

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 10:59
Линк
Shitorja ,

VW Up move up 1.0 60HP 85.000km 2016

6 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:36
Линк
,

Audi A6 3.0 Quattro 2010

11 500 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:25 ,

Audi A4 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:18 ,

BMW 118 D Top Sostojba

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:17 , ,

Fiat Panda 2014 twin air lounge panorama unikaten model

5 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:16 , ,

VW PASSAT CC so NAJ full OPREMA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:15 , ,

VW Pasat CC

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:09 , ,

Fiat Panda 2014 twin air lounge panorama unikaten model

5 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:04 , ,

Honda CR-V 2.4 benzin so plin automatic 4x4 2007

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:04 ,

BMW X5 Mpaket vo top sostojba moze zamena

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:58 ,

Bmw x5 M-paket,top sostojba,moze zamena...

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:54 ,

Bmw 535D M-packet sport 313ps 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:53 ,

Seat Altea 1.6 benzin i plin

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:49 , ,

Audi A4 -08

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 , ,

MINI COOPER S 230HP

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:46 Shitorja ,

BMW 318D 2006 navi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:40 , ,

Audi A6 2.0 TDI

19 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:38 ,

Peugeot 407 full oprema 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:37 , ,

Mitsubishi Lancer -09

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 17:35 ,

Peugeot 307

3 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:34 Shitorja ,

Suzuki SX4 1.6 DDIS 2009 90ks

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:30 ,

Chrysler 300C

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:29 ,

VW Passat CC dizel full oprema

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:17 ,

Opel Zafira

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 ,

Bmw 320 coupe automatic

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:16 ,

Daihatsu Cuore 1.0 benzin 51kw 2008

2 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:14 ,

BMW 320D automatik 2006

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:09 , ,

Opel Corsas 1.3 cdti 2009 godina

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:09 , ,

BMW 320D 2016

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:08 , ,

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:03 , ,

Golf R line

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:03 , ,

Citroen C3 1.1 44kw benzin i plin 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:03 ,

Audi A4 2.0 TDI 143ks vo odlicna sostojba

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 ,

Jeep Compass -12

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:01 ,

FORD TOURENO 2.0 TDCI NA REALNI 85000KM

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:59 , ,

CITROEN C3 1.1 44kw, Benzin - SO PLIN - 2011god.

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:57 , ,

Bmw X5 so 7 sedista panorama koza

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:47 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6TDI 81kw 2014

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 , ,

BMW 530D F10

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:40 ,

Mercedes-Benz GL 320

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:40 ,

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:34 , ,

VW Golf 6 2.0TDI 140ks

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:30 Shitorja ,

Mercedes-Benz C220D cabrio AMG 2017

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 , ,

Ford Fiesta 75ks

2 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione