Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 12
Aixam , 3
Alfa Romeo , 470
Alpina , 4
Audi , 3010
Bentley , 4
BMW , 2949
Cadillac , 6
Chevrolet , 668
Chrysler , 30
Citroën , 1460
Corvette , 2
Dacia , 86
Daewoo , 74
Daihatsu , 36
DeTomaso , 1
Dodge , 53
Fiat , 1438
Ford , 1752
GMC , 4
Great Wall , 11
Honda , 240
Hummer , 9
Hyundai , 429
Infiniti , 6
Isuzu , 3
Jaguar , 59
Jeep , 151
Kia , 374
Lada , 92
Lancia , 54
Land Rover , 209
Landwind , 1
Lexus , 34
Lifan , 2
Lincoln , 2
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 380
Mercedes-Benz , 3049
MG , 2
MINI , 165
Mitsubishi , 228
Nissan , 316
NSU , 3
Opel , 2849
Peugeot , 1984
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 125
Renault , 1239
Rover , 8
Saab , 10
Seat , 1183
Škoda , 546
Smart , 56
Ssangyong , 64
Subaru , 28
Suzuki , 152
Tesla , 5
Toyota , 519
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 5960
Volvo , 145
Yugo , 21
Zastava , 14

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Gush 14:17
Линк
,

Mercedes Benz A 180

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:07
Линк
, ,

Mercedes Benz c220

21 000 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 14:43
Линк
, ,

Mercedes Benz E 220

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:34 ,

BMW X5 F15 sDrive

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 , ,

Daihatsu Terios 1.5i 105ks 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:32 ,

Astra J 1.6 benzin plin 116ks neuvezena

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:32 ,

Astra J 1.6 116ks Benzin Plin 2011 avtomatik neuvezena

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:28 , ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 diesel overland

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:26 ,

Audi a6 3.0 tdi Quattro MATRIX

22 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 Shitorja , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:16 , ,

Audi A6 Business Class Deluxe LED 2015 2.0tdi 190hp

24 900 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11 , ,

Opel Astra H 1.9 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:09 ,

Audi A3 dizel 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:59 Shitorja , ,

Peugeot 508 RXH 2.0 dizel hibrid

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:54
Линк
,

VW Golf VI

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51
Линк
,

Golf VI

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 , ,

Peugeot 407 2.0 16v

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:25 ,

VW New Beetle 2.0 TDI

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:21 ,

BMW X1 xdrive 1.8d 143ks 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 Shitorja , ,

Citroen Berlingo 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:15 ,

Opel Corsa 1.2, 100.000 km, 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:14 , ,

VW golf 7 2.0 tdi DSG

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:09 , ,

Mercedes-Benz e300 Hybrid Diesel

24 000 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:05 , ,

VW Golf 6 benzin 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 , ,

Renault Scenic 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:53 ,

Mitsubish Auto ne shitje

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

VW Golf 5 Prva Raka

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:44 , ,

Ford Focus 1,8 tdci 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:43 , ,

Ford Focus 1,8 tdci 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:42 Shitorja , ,

BMW 318d 150hp GT advantage registrirano

15 799 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:39 ,

Kia Rio

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:32 ,

BMW F20 so full oprema kako nova

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:23
Линк
, ,

Audi A6 3.0 quatro tdi S line 171kw 2008

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 Shitorja ,

Jeep Wrangler Sahara 2013

39 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:07 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilank 6meseci garancija

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:06 Shitorja , ,

BMW 316d AutoMilano 6meseci garancija

17 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione