Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 18
Aixam , 7
Alfa Romeo , 145
Alpina , 5
Audi , 1782
Bentley , 3
BMW , 1608
Cadillac , 4
Chevrolet , 342
Chrysler , 9
Citroën , 752
Corvette , 2
Dacia , 50
Daewoo , 22
Daihatsu , 13
DeTomaso , 1
Dodge , 20
Ferrari , 1
Fiat , 681
Ford , 889
GMC , 1
Honda , 123
Hummer , 4
Hyundai , 224
Infiniti , 4
Isuzu , 1
Jaguar , 32
Jeep , 77
Kia , 197
KTM , 1
Lada , 41
Lancia , 28
Land Rover , 109
Landwind , 1
Lexus , 20
Lifan , 1
Lincoln , 1
Maserati , 4
Maybach , 3
Mazda , 154
Mercedes-Benz , 1601
MG , 1
MINI , 84
Mitsubishi , 142
Nissan , 185
NSU , 2
Opel , 1338
Peugeot , 950
Piaggio , 1
Pontiac , 1
Porsche , 71
Renault , 570
Rover , 1
Saab , 2
Seat , 540
Škoda , 379
Smart , 20
Ssangyong , 27
Subaru , 19
Suzuki , 72
Tata , 1
Toyota , 252
TVR , 1
UAZ , 8
VW Volkswagen , 3135
Volvo , 88
Yugo , 11
Zastava , 9

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Maj 13:36
Link:
, ,

BMW 320d 184 ps Modern

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Pri 17:56
Link:
,

Alfa Romeo MiTo 1.4 benzin i plin

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 23:39 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.4 KLIMA 66 KW UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

3 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:38 , ,

C5 2.0HDI 140KS so full oprema i hidraulika

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:34 Shitorja ,

VW TOURAN 2.0 TDI AVTOMATIK DSG UVOZ OD SVAJCARIA

9 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:34 , ,

MINI CLUBMAN ONE D 2016 godina

20 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 23:33 Shitorja ,

Peugeot 2008 Allure crossover 1.6 100 HP

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:31 , ,

PEUGEOT 4007

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:27 ,

Renault Laguna

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:24 ,

MAZDA 2 1,4 DIZEL EKSTRA GERMANIJA

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:22 , ,

Seat leon 1.4

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:22 ,

Seat Ibiza 1.6 105ps

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:18 ,

GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2008 GOD BLUMOTION

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:14 , ,

FIAT ABARTH 500cc

1 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 23:11 ,

BMW X1 2.0D 177KS X-DRIVE

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:08 ,

VW Golf 6 Highline 1.4 TSI 122 ks 2011

6 699 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:03 ,

Renault Laguna Coupe

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:55 ,

VW Passat 2.0 Tdi -08 Common Rail

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:55 , ,

RENAULT MEGANE III

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:52 ,

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:36
Link:
, ,

SE PRODAVA LEXUS RX 450 H PRESIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 22:33 , ,

Renault Scenic Exclusive 1.5 DCi -08

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:21 ,

Audi Q7 3.0 TDI quattro S - Pro Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:21
Link:
, ,

Peugeot 5008 150ks 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:15 , ,

Fiat Qubo Fiorino 1.3m yet dizel sest brzini full oprema

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:06 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-LINE -2

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:59 , ,

VOLVO XC60

13 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:52 Shitorja ,

Toyota Yaris 1.0 vvti 69ks terra 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:49 , ,

BMW 730 (MOZNA ZAMENA)

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:47 ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:36 , ,

AUDI A4 2.7

12 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:33 ,

BMW 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 ,

MERCEDES-BENZ E 220 CDI

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:28 ,

BMW 320d sport

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:26 , ,

Fiat Punto cena po dogovor

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:26 , ,

SEAT IBIZA NEUVEZENA OD PRV SOPSTVENIK

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:26 , ,

Seat Ibiza 1.4tdi 80hp redizajn nova 2008 Ch

3 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:24 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTD 140KS-12

8 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:23 ,

Bmw X6 m-paket 3.5 286ks

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:21 , ,

Citroen C3 1.4HDi "08

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:17 ,

VW Crafter 2.0 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:15 , ,

Seat Ibiza 1.4tdi 80hp redizajn nova 2008 Ch

3 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:14 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2012 godina

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:13 , ,

Fiat Punto Evo 2011 1.3

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:13 , ,

Porsche Panamera 2015 dizel

60 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:06 ,

Golf 6 highline 2009 1.4 TSI DSG F1 160ps

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:57 ,

MITSUBISHI OUTLANDER

9 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:53 ,

Ford focus 2011 1.6 TDCI 85kw (116hp)

6 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:48 , ,

Audi Q7

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:48 ,

RENAULT MEGANE 1.9 DCI 130KS -09

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:46 , ,

Audi A7 3.0 Quattro moze zamena

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:46 , ,

Citroen C4 Cactus 2017

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione