Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 19
Aixam , 7
Alfa Romeo , 85
Alpina , 4
Audi , 1357
Bentley , 3
BMW , 1209
Cadillac , 3
Chevrolet , 245
Chrysler , 3
Citroën , 501
Corvette , 2
Dacia , 49
Daewoo , 2
Daihatsu , 4
DeTomaso , 1
Dodge , 10
Ferrari , 1
Fiat , 421
Ford , 616
GMC , 1
Great Wall , 13
Honda , 74
Hummer , 2
Hyundai , 161
Infiniti , 1
Isuzu , 2
Jaguar , 22
Jeep , 45
Kia , 133
KTM , 1
Lada , 25
Lancia , 19
Land Rover , 73
Lexus , 12
Lifan , 1
Lincoln , 1
Maserati , 4
Maybach , 3
Mazda , 108
Mercedes-Benz , 1127
MG , 1
MINI , 66
Mitsubishi , 78
Nissan , 147
NSU , 2
Opel , 856
Peugeot , 597
Piaggio , 1
Porsche , 67
Renault , 436
Rover , 1
Saab , 1
Seat , 336
Škoda , 267
Smart , 12
Ssangyong , 11
Subaru , 15
Suzuki , 50
Tata , 1
Toyota , 167
TVR , 1
UAZ , 9
VW Volkswagen , 2415
Volvo , 79
Yugo , 2
Zastava , 7

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Qer 15:26
Линк
, ,

Dodge Caliber 2.0 dizel 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 18:01
Линк
, ,

Mazda 3 , 150 ks, 2000 sm3, benzin

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Qer 13:11
Линк
,

Audi A4 2.0TDI 150ks design virtual cockpit full

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 17:54 ,

Bmw 535D M-packet sport 313ps 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:40 , ,

Audi A6 2.0 TDI

19 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:37 , ,

Mitsubishi Lancer -09

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 17:35 ,

Peugeot 407 full oprema 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:29 ,

VW Passat CC dizel full oprema

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:17 , ,

Fiat Panda 2014 twin air lounge panorama unikaten model

5 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:11 , ,

myworld

6 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:09 , ,

Opel Corsas 1.3 cdti 2009 godina

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:09 , ,

BMW 320D 2016

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:03 , ,

Golf R line

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:02 ,

Jeep Compass -12

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:01 ,

FORD TOURENO 2.0 TDCI NA REALNI 85000KM

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:55 , ,

VW Golf GTI adidass edinstven CH

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:43 , ,

BMW 530D F10

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 , ,

VW Golf GTI adidass edinstven CH

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:17 ,

BMW 118d -11 M paket M performance

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 , ,

Citroen Berlingo 1.6hdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:09 , ,

Mercedes-Benz CL 500 4 MATIC -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:08 , ,

Peugeot 407 coupe 2,0hdi

6 100 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:08 , ,

Mercedes-Benz C300h redovno servisiran vo MakAutoStar

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 15:56 , ,

Honda Civic Type R 400 hp 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:55 Shitorja ,

Hyundai i20 1.4CRDI edinstven vo MK 2011

4 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:49 ,

Mazda 6 kupena od salon vo Skopje Odlicen

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 15:49 , ,

BMW X1 sDrive 18D

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:49 , ,

GT BMW DIESEL X DRIVE 530 -14

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:41 , ,

BMW 118D vo odlicna sostojba

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:33 Shitorja ,

HYUNDAI i20 1.1 CRDI 75KS -14

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:33 Shitorja ,

OPEL MERVA 1.3CDTI 95KS_2011GOD_UNIKAT

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:14
Линк
, ,

VW Golf 5 so plin 2009

5 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:11 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07
Линк
, ,

VW Golf 5 so plin 2009

5 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:58 , ,

VW Golf 7 1.6 TDI 110HP bluemotion

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:55 , ,

VW Golf 7 1.6 TDI 110HP Bluemotion

1 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:47 , ,

Mercedes-Benz S 400 HYBRID

26 000 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 , ,

Test model kombe Gazelle 13m3

19 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:43
Линк
, ,

Renault Twingo RS 133 benzin i plin fabricki odlicen

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:34
Линк
,

Skoda Superb 2.0 tdi 2015

13 499 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:32 ,

VW Golf 6 2.0

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione