Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 9
Aixam , 3
Alfa Romeo , 93
Alpina , 3
Audi , 1516
Bentley , 3
BMW , 1414
Cadillac , 3
Chevrolet , 265
Chrysler , 2
Citroën , 561
Corvette , 2
Dacia , 54
Daewoo , 2
Daihatsu , 7
DeTomaso , 1
Dodge , 14
Fiat , 446
Ford , 659
GMC , 3
Great Wall , 11
Honda , 79
Hummer , 1
Hyundai , 179
Infiniti , 3
Isuzu , 4
Jaguar , 27
Jeep , 52
Kia , 145
Lada , 31
Lancia , 21
Land Rover , 100
Lexus , 15
Lifan , 2
Lincoln , 1
Maserati , 5
Maybach , 3
Mazda , 132
Mercedes-Benz , 1327
MG , 1
MINI , 76
Mitsubishi , 90
Nissan , 168
NSU , 2
Opel , 1010
Peugeot , 658
Piaggio , 1
Porsche , 95
Renault , 498
Rover , 4
Saab , 1
Seat , 413
Škoda , 286
Smart , 16
Ssangyong , 11
Subaru , 19
Suzuki , 64
Tesla , 5
Toyota , 189
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 2622
Volvo , 82
Yugo , 2
Zastava , 7

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 22:43
Линк
, ,

Mercedes-Benz e300 Hybrid Diesel

24 000 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 11:29
Линк
,

OPEL ANTARA 2.0

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 00:43 ,

Ford Kuga Titanium

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:43 ,

Ford Kuga Titanium

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:38 ,

Ford Kuga Titanium

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:43 , ,

Mercedes-Benz e300 Hybrid Diesel

24 000 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:24 ,

VW Golf 7

12 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:51 , ,

Mercedes-Benz E 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:15 , ,

Range Rover Sport

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 20:41
Линк
, ,

Peugeot 4007 4x4 2.2 HDI Platinum

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 ,

Audi A6 2.0 TDI 2012

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 , ,

Opel Meriva 1.7CDTi 110hp 6 brzini 2012 fabrika

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46
Линк
, ,

Citroen DS5 2012 hybrid 200ks top ponuda

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:39 , ,

Citroen DS5 2012 hybrid 200ks top ponuda

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:08 , ,

Renault Kadjar prv sopstvenik

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 19:03 , ,

Opel insignia ✔️

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:03 ,

Se PRODAVA

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:03 ,

Mercedes b180cdi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:03 , ,

VW Passat B8 1.6 TDI Comfortline

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:03 , ,

Audi A3 2.0 TDI 150hp quattro 4x4 Attraction!!!!

12 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:03
Линк
, ,

Toyota Corolla 2016

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:03 ,

BMW 730D

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:03 Shitorja ,

BMW 3er 318d Lounge

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:03 , ,

Renault Clio limited 1.5 dci 2017 neuvezeno

11 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:03
Линк
, ,

Audi A4 Avant 2017 2.0 TDI automatik 190hp

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 19:03 Shitorja , ,

Mercedes-Benz glk 220cdi 4matic 2010

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:03
Линк
, ,

VW Polo 1.2tdi 75ks 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:03
Линк
, ,

VW Beetle 1.6 DI 105KS 2013

11 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:44 , ,

Toyota aygo 2011

3 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:03 , ,

Peugeot 207SW 1.6eHDi 92hp 2010/11g MILLESIM 200

4 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:02 , ,

BMW 118D 143hp 2010 facelift novo

6 390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:00 , ,

Peugeot 2008 1.6eHDi 92hp 2014g ALLURE PREMIUM

11 390 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:43 ,

VW Touran dizel 2011

9 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:23 ,

Insignia 1.6 cdti ecotec business

14 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:04 ,

RENAULT CLIO - III - DIZEL 1,5 DCI FACELIFT/12

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:44 Shitorja ,

VW Caddy 1.6tdi 2013 Cargo

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:44 Shitorja ,

BMW 316d 2012 navi automatic

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:22
Линк
Shitorja , ,

Audi A8 Porshe Skopje

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 15:53 , ,

Mercedes Benz E200 2011

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:48 ,

Range Rover Sport 3.6 TDV8, 2009 zamena

15 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione