Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 22
Aixam , 8
Alfa Romeo , 62
Alpina , 5
Audi , 1141
Bentley , 2
BMW , 1099
Cadillac , 3
Chevrolet , 188
Citroën , 349
Corvette , 1
Dacia , 47
Daewoo , 1
Daihatsu , 4
DeTomaso , 2
Dodge , 7
Fiat , 310
Ford , 408
GMC , 3
Great Wall , 11
Honda , 46
Hyundai , 133
Infiniti , 3
Isuzu , 3
Jaguar , 19
Jeep , 48
Kia , 104
KTM , 1
Lada , 22
Lancia , 16
Land Rover , 82
Lexus , 13
Lifan , 2
Maserati , 3
Maybach , 3
Mazda , 94
Mercedes-Benz , 1012
MINI , 55
Mitsubishi , 53
Nissan , 136
NSU , 2
Opel , 700
Peugeot , 482
Porsche , 90
Renault , 348
Rover , 3
Saab , 1
Seat , 298
Škoda , 210
Smart , 8
Ssangyong , 5
Subaru , 12
Suzuki , 43
Tesla , 3
Toyota , 133
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 1982
Volvo , 58
Yugo , 1
Zastava , 7

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 22:14
Линк
, ,

MERCEDES C250d 4MATIC AMG

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Qer 13:36
Линк
,

VW Passat 2019 2018 2.0 dsg full oprema

27 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 11:43 ,

Nissan Qashqai 2015 full oprema

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:22 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 cdti 2010 servisna

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:21 ,

BMW X1 xdrive 1.8d 143ks 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Shitorja , ,

BMW 318d 150hp GT advantage registrirano

15 799 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:19 Shitorja ,

Jeep Wrangler Sahara 2013

39 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:50
Линк
,

се пордава MERCEDES BENZ V250D 4 Matic

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:47 Shitorja ,

Mercedes Benz C200 CDI bluete avantgarde Euro 6

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:45 Shitorja ,

KIA Sorento 2.2 crdi 2010 4X4 145kw 197ks euro 5

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:39 Shitorja ,

Renault Megane 1.5dci 2010 euro 5

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 ,

Insignia 1.6 cdti ecotec business

15 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:06 Shitorja ,

Porsche Cayenne 3.0 dizel Mk tabli perfekten

24 500 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:36 , ,

BMW 535d so full oprema M paket

27 000 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:54 , ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI 2012 BLUEMOTION

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:42 , ,

Skoda Fabia Monte Carlo 2019

12 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 22:14
Линк
, ,

MERCEDES C250d 4MATIC AMG

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:10 ,

Volkswagen Golf 6 tdi blue motion

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:58 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 Shitorja ,

Bmw X3 2.0 xDrive

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:51 , ,

Mercedes-Benz E 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:19 , ,

VW Passat CC 2.0dsg 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

VW Golf 7

13 150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:47 ,

BMW X1 2.0 xdrive 177ks 2010

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:46 , ,

BMW X5 3.0

16 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:08 , ,

Renault Kadjar prv sopstvenik

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 18:40 Shitorja ,

Volvo XC 60 2.4 D5 215ks 2013 Rdesign Mk tabli

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 Shitorja ,

VW Polo 1.2tdi 75ks 2011 bluemotion

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:43 ,

VW Touran dizel 2011

9 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:14 ,

GMC Yukon XL 2014

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:36 Shitorja , ,

Mercedes GLC 220 d 4Matic Business

31 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:23 , ,

Opel Astra G 1.4 twinport 2010 prv gazda

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:50 , ,

BMW 520d F11 Touring

13 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:31
Линк
, ,

BMW 530

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione