Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 17
Aixam , 7
Alfa Romeo , 21
Alpina , 2
Audi , 331
Bentley , 1
BMW , 287
Cadillac , 2
Chevrolet , 23
Citroën , 98
Dacia , 23
DeTomaso , 1
Dodge , 2
Fiat , 80
Ford , 125
Honda , 11
Hummer , 1
Hyundai , 30
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 5
Jeep , 32
Kia , 31
KTM , 1
Lada , 8
Lancia , 3
Land Rover , 34
Lexus , 11
Lifan , 1
Maserati , 3
Maybach , 3
Mazda , 24
MINI , 7
Nissan , 35
Opel , 197
Peugeot , 145
Porsche , 24
Renault , 116
Rover , 1
Seat , 73
Škoda , 82
Smart , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 20
Toyota , 41
TVR , 1
UAZ , 5
Volvo , 25
Yugo , 1
Zastava , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 13:38
Линк
, ,

AUDI A4 2.0 TDI 190hp 2017 3xS-Line Matrix

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 15:00
Линк
Shitorja ,

Opel Combo Van 2014

7 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Pri 05:34
Линк
, ,

Ford Focus 1.6 benzin 2013

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 12:52 ,

Mercedes-Benz C220 BlueTec

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:48 ,

Maserati Ghibli V6 3.0 Diesel

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:34 ,

BMW 320D MODERN LINE -14

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:13 ,

Mercedes-Benz C 220 d Coupe AMG line

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:07 ,

Jeep Grand Cherokee SUMMIT

23 900 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:49 , ,

VW Passat Varijant 2.0 tdi 140 ks

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:44 ,

BMW 320D Modern-Line 2014

11 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:40 , ,

VW Passat Varijant 2.0 tdi 140 ks

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:32 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA -13 2.0JTD 170KS

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:02 , ,

Bmw 320 dizel, -15 115000km 190 ks automat

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:39
Линк
,

VW Golf highline 1.6 TDi 105KS 2015

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:26 , ,

BMW X1 1,6 Sdrive 2017 Neuvezeno

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:02 , ,

Nissan Juke 1.5 dci Acenta

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:57 , ,

SKODA RAPID 1.2Mpi

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:49 , ,

Ford Tourneo Connect

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:46 , ,

Fiat 500 C 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:41 Shitorja , ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:40 Shitorja , ,

VW GOLF 2.0 TDI Highline...Neuvezen

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:40 Shitorja , ,

SEAT LEON 2.0 TDI...Neuvezen

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:40 Shitorja , ,

NISSAN MICRA 1.2 Atest plin

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:37 , ,

Fiat Doblo Cargo

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:41 Shitorja ,

Renault Kadjar Intens 1.6 dci 130

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:31 Shitorja ,

Renault Kadjar Intens 1.6 dci 130

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:25 ,

Mercedes-Benz C 300 Hybrid -17

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 02:04 , ,

Mini cooper ALL 4 JCW 1.6 218KS

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:04 Shitorja ,

Jajsjajs

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:04 , ,

Opel insignia 2.0 eco flex 2014 god, euro 6 motor

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:03 ,

Audi A4 2.0tdi 140hp facelift

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:58 ,

VOLVO XC 60 D4

22 900 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:58
Линк
,

Se Prodava

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 23:23 ,

Audi A5 Sportback

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 , ,

Bmw 318 sport 2013 itno

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:17 , ,

Bmw f10 520 d 2014

17 500 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:10 , ,

VW TIGUAN R-LINE ULTRA FULL OPREMA

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:03 ,

FORD MONDEO ST 2.2 TDCI 200ks 2014god MOZE ZAMENA

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:49 ,

BMW 316 2.0

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:39 Shitorja ,

AUDI A3 1.6 TDI 77KW (105KS) PERFEKTNA SOSTOJBA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:39 Shitorja , ,

MEGANE 4 INTENS ENERGY DCI

12 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 21:33 Shitorja , ,

MEGANE 4 INTENS ENERGY DCI

12 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione