Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 13
Aixam , 4
Alfa Romeo , 14
Alpina , 2
Audi , 179
BMW , 157
Cadillac , 1
Chevrolet , 3
Citroën , 56
Dacia , 19
DeTomaso , 1
Dodge , 2
Fiat , 49
Ford , 65
Honda , 7
Hummer , 1
Hyundai , 13
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 4
Jeep , 12
Kia , 19
KTM , 1
Lada , 8
Land Rover , 26
Lexus , 6
Lifan , 1
Maserati , 3
Maybach , 3
Mazda , 12
MINI , 3
Nissan , 19
Opel , 102
Peugeot , 94
Porsche , 6
Renault , 82
Rover , 1
Seat , 41
Škoda , 40
Subaru , 1
Suzuki , 11
Toyota , 23
TVR , 1
UAZ , 6
Volvo , 19
Yugo , 1
Zastava , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 21:56
Линк
, ,

Opel Insignia 1.6 CDTA 32000KM - nova

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:59
Линк
, ,

Mercedes-Benz C220 Coupe

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 09:26
Линк
, ,

Opel Insignia Cosmo AFL Bixenon neuvezena

13 500 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 20:01 ,

VW Passat B8 2015 4 motion

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:37 ,

SEAT MII BENZIN 2016 god

6 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:18 , ,

MERCEDES BENZ C180 d NOV

18 900 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:17 ,

Toyota Corolla 2017

12 800 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 18:45 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 TOP

22 222 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:09 , ,

BMW 320D 2016

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 , ,

TOYOTA Avensis 17

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:08 , ,

Mercedes-Benz C300h redovno servisiran vo MakAutoStar

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 15:55 , ,

Honda Civic Type R 400 hp 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:46
Линк
, ,

Test model kombe Gazelle 13m3

19 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:41 , ,

Mercedes-Benz E400 4Matic coupe 333ps

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:26 Shitorja ,

VW Passat 1.6 tdi 120ks dsg

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:44 ,

Mercedes-Benz A-Klass 180 D 7G DCT Style 2015

17 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:36
Линк
,

Mazda 6 skyactiv 2.2 diesel 2014 donesena od Ch

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:56 , ,

Mercedes-Benz GLE 500 e 4MATIC hybrid

52 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:52 ,

Mercedes-Benz C220 BlueTec

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:48 ,

Maserati Ghibli V6 3.0 Diesel

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:13 ,

Mercedes-Benz C 220 d Coupe AMG line

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:07 ,

Jeep Grand Cherokee SUMMIT

23 900 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:36 ,

BMW GT 320d TWIN TURBO Special Edition 210ks 15600e do reg

12 999 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:29 ,

BMW GT 320d TWIN TURBO Special Edition 210ks 15600e do reg

12 999 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:02 , ,

Bmw 320 dizel, -15 115000km 190 ks automat

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:48 ,

BMW 520 D MODEL LIMO BUSINESS DIZEL KUPEN MK

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:41 ,

BMW 520 D MODEL LIMO BUSINESS DIZEL KUPEN MK

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:39
Линк
,

VW Golf highline 1.6 TDi 105KS 2015

12 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:26
Линк
, ,

BMW X1 1,6 Sdrive 2017 Neuvezeno

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:02 , ,

Nissan Juke 1.5 dci Acenta

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione