Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 16
Aixam , 6
Alfa Romeo , 16
Alpina , 2
Audi , 216
BMW , 186
Cadillac , 2
Chevrolet , 2
Citroën , 78
Dacia , 11
DeTomaso , 1
Dodge , 2
Fiat , 54
Ford , 73
Honda , 6
Hyundai , 17
Infiniti , 2
Isuzu , 2
Jaguar , 3
Jeep , 10
Kia , 21
KTM , 1
Lada , 9
Land Rover , 35
Lexus , 7
Lifan , 2
Maserati , 3
Maybach , 3
Mazda , 14
MINI , 6
Mitsubishi , 10
Nissan , 31
Opel , 151
Peugeot , 107
Porsche , 19
Renault , 89
Rover , 1
Seat , 40
Škoda , 48
Subaru , 1
Suzuki , 14
Tesla , 2
Toyota , 27
TVR , 1
UAZ , 12
Volvo , 18
Yugo , 1
Zastava , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 19:14
Линк
, ,

Mercedes-Benz E class 9G-tronic

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 12:27
Линк
,

Audi A4 X2 S-Line 2.0tdi 190ks 66.000km

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Sot 23:16 , ,

Fiat Linea vo odlicna sostojba

3 300 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:03 ,

Lexus NX 300h President Luxury

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:28 Shitorja , ,

Kombe VW Crafter

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:28 ,

VW Passat R Line 2.0 TDI BMT 190 DSG 4Motion 190ps

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:10 ,

Opel Corsa E 1.2 70ks cosmo navi full 2016 hatchback

7 899 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:14
Линк
, ,

Mercedes-Benz E class 9G-tronic

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:43 , ,

Seat Leon FR 150ks 2019

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:59 ,

2019 Passat 2019 2.0 TSI 174ks

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 16:45 , ,

Skoda Karoq 2020 15.000 km

24 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:13 , ,

Audi A5 2.0 automatic

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:40 Shitorja ,

Volvo XC60 2.0D4 190HP Momentum AWD sport paket

41 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:17 Shitorja ,

BMW 5 520D 163hp

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:13 Shitorja ,

VW Passat comfortline 1.6tdi 120hp Dsg automatic

17 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:43 Shitorja ,

BMW 2 active Tourer 216D 116hp sport

14 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:34 , ,

Transport i logistika

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:40 , ,

Volvo XC90 2.0 D4D 4x4 suv 2016

37 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:27 ,

VW Golf 7 2.0 TDI 150ks

15 299 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:04 Shitorja , ,

Opel Ampera -e Innovation 60KWh

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:04 Shitorja , ,

Opel Grandland X 1.5 D 130ks MT

19 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:03 Shitorja , ,

Ford Focus 1.5 TDCi 120ks Business NAV AT

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:03 Shitorja , ,

Volkswagen E-Golf 35.8KWh

23 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:03 Shitorja , ,

BMW 530d Xdrive business auto

41 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:02 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5dci 66kw sport

8 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:42 Shitorja , ,

BMW 318d 150hp GT advantage registrirano

15 799 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:37 ,

2 Honda CR-V 2016 Dizel 4x4 Automat-Manual

13 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:01 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6cdti 100kw 2015 cosmo line

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:01 Shitorja , ,

Mazda 3 2.2 dizel skyactiv 150HP 2014

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:01 Shitorja , ,

Peugeot 508 1.6bluehdi 2016 automatik

12 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 Shitorja , ,

OPEL INSIGNIA 1.6CDTI 136HP 2017 GODINA

11 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:31 Shitorja , ,

BMW 418d AutoMilano sest meseci garancija

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione