Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 11
Aixam , 4
Alfa Romeo , 12
Alpina , 2
Audi , 122
BMW , 96
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Citroën , 36
Dacia , 9
DeTomaso , 1
Dodge , 1
Fiat , 32
Ford , 44
Honda , 7
Hummer , 1
Hyundai , 10
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 4
Jeep , 6
Kia , 11
KTM , 1
Lada , 8
Land Rover , 21
Lexus , 3
Lifan , 1
Maybach , 3
Mazda , 2
MINI , 3
Nissan , 16
Opel , 62
Peugeot , 67
Porsche , 5
Renault , 56
Seat , 33
Škoda , 20
Suzuki , 8
Toyota , 17
TVR , 1
UAZ , 6
Volvo , 11
Yugo , 1
Zastava , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 17:48
Link:
,

Audi A5 Sportback 3.0 TDI quattro 3xS-Line

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:49
Link:
,

Megane RS TROPHY

35 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:30
Link:
Shitorja ,

BMW X7 ( business package 49.990€)

105 000 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Sot 18:20 ,

Bmw X1 xDrive 4x4 automatic

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:05 Shitorja , ,

PEUGEOT 301 2019, 1.6HDI OD PRV SOPSTVENIK NE UVEZENA

9 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 18:04 Shitorja , ,

Skoda Octavia 1.6tdi prv sopstvenik i neuvezena 2016

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:48
Link:
,

Audi A5 Sportback 3.0 TDI quattro 3xS-Line

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:30 ,

Kia STINGER GT Line

36 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:20 , ,

Fiat Punto Grande 1.3 JTD EURO 6 -17

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:16 Shitorja , ,

Bmw 318 2.0D 150ks facelift navi led Avto Miro

14 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:02 Shitorja ,

Mercedes-Benz Glc 250D 204hp 4-Matic Sport

33 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:42 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6Tdi 116hp Dsg Facelift 2017

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:29 Shitorja ,

VW Tiguan 2.0Tdi 150hp Dsg Comforline

22 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:21 Shitorja ,

Peugeot 5008 1.6Hdi 120hp Active sedum sedista

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:08 Shitorja , ,

MERCEDES-BENZ S350 Long AMG

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:22 , ,

AUDI A3 2.0 TDI - 16 S-TRONIC

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:20 , ,

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO - 18 STAKLO

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:59 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:31 Shitorja ,

Fiat Linea 1-3 Multidzeb Ekstra Moze i zamena

7 399 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:03 , ,

VW GOLF 2017 1,6 TDI

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:59
Link:
, ,

Mercedes-Benz C220 Coupe

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:18 Shitorja , ,

Renault Scenic 1.5 dci navigacija Avto Miro

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:14 Shitorja , ,

Renault Scenic 1.5 dci navigacija Avto Miro

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:51 , ,

BMW 730XD MPAKET INDIVIDUAL -16

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:42 ,

VOLVO V40 D3

14 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:38 , ,

MERCEDES E 220 CDI 2018 AMG

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:34 , ,

Audi A4 2.0tdi 150ks 2018 kupena vo Porsche Skopje

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:47 Shitorja , ,

Renault Scenic 1.5dci 2016

9 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:46 Shitorja , ,

Lada Niva LPG 1.7 81 hp 2018

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:46
Link:
Shitorja , ,

VW Caddy 1.6 TDI

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:14 , ,

VOLVO V40 D2 EDITION DIESEL 2.0 120KS LED NAVI

17 499 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:05 Shitorja ,

Seat Toledo 1.2 tsi 110ks style 2017 lizing 60 rati

8 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:05 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 cdti 160ks cosmo 2010

11 290 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:05
Link:
, ,

Skoda Octavia 1.6 tdi 115

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:04 Shitorja ,

PEUGEOT PARTNER -17 TOVARNO 1.6 HDI FABRIKA

6 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:04 Shitorja ,

VW GOLF 7.5 FABRIKA -18 NEUVEZEN REDIZAJN 1.6 TDI

13 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:52 Shitorja ,

NEW SEAT IBIZA 1.0 BENZIN 75KS STYLE 2018 LIZING

9 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:51 Shitorja ,

SEAT TOLEDO 1.2 TSI 110KS STYLE -17 LIZING 60 RATI

8 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:50 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 cdti 160ks cosmo 2010

11 290 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:33 Shitorja ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 90KS STYLE 2017G LIZING 20% 60 RATI

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 08:33 Shitorja ,

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 110KS EXECUTIVE 2016G

12 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:32 Shitorja ,

TOYOTA RAV4 4X4 2.5 HYBRID 197KS LUXURY AUTOMATIC

25 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:31 Shitorja ,

Renault Clio 1.5 dci 75ks generation 2016

6 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:04
Link:
, ,

Skoda Octavia 1.6 tdi 115

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 03:56 ,

BMW X5 M paket moze zamena za stan vo Sk Centar

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 03:48 , ,

Renaul Clio 1.5 DCI 90HP

7 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 01:45 ,

Audi A3 -19

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:16 , ,

Toyota Corolla -19 Comfort 1.2 Turbo

14 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:56 , ,

VW Passat B8 1.6 TDi DSG7 2016 Comfort business

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione