Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 12
Aixam , 3
Alpina , 3
Audi , 60
BMW , 47
Cadillac , 1
Chevrolet , 2
Citroën , 20
Dacia , 2
DeTomaso , 1
Fiat , 22
Ford , 14
Honda , 2
Hummer , 1
Hyundai , 10
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Jeep , 2
Kia , 2
Lada , 4
Land Rover , 13
Lexus , 4
Maybach , 3
Mazda , 1
MINI , 2
Nissan , 12
Opel , 34
Peugeot , 41
Porsche , 5
Renault , 27
Seat , 20
Škoda , 11
Suzuki , 3
Toyota , 9
TVR , 1
UAZ , 8
Volvo , 5
Zastava , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Maj 17:35
Link:
,

Audi A4 2.0TDI 190ks 2017 S-tronic

26 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 21:25
Link:
,

Lexus NX300h PRESIDENTIAL 4wd

34 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:09
Link:
, ,

SE PRODAVA LEXUS RX 450 H PRESIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Sot 21:25 ,

Lexus NX300h PRESIDENTIAL 4wd

34 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:20 , ,

SUZUKI VITARA 1.6 88 kwh itno

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:49 ,

Renault Megane RS Trophy 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:09
Link:
, ,

SE PRODAVA LEXUS RX 450 H PRESIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:56
Link:
,

Mercedes GLE Coupe 350 4m AMG 2020

95 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:15 Shitorja , ,

CITROËN C4 PICASSO 1.6 HDI 2018 LED NAVI PTC ALU NOVO

9 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:51
Link:
,

Mercedes GLE Coupe 350 4m AMG 2020

95 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:40 ,

Peugeot Boxer -17

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:26 Shitorja , ,

Peugeot 208 1.6 blue HDI 2018 automatic allure

11 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:50 Shitorja , ,

Peugeot 208 1.6 blue HDI 2018 automatic allure

11 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:52 , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCi Acenta

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:06 ,

NISSAN X-TRAIL 4X4 1.6 2019Godina

26 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:46 Shitorja ,

Peugeot 2008 Allure crossover 1.6 100 HP

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:33 Shitorja ,

Peugeot 2008 Allure crossover 1.6 100 HP

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:47 ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:46 , ,

Citroen C4 Cactus 2017

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 18:06 ,

VW Golf 4 2019

2 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:58 ,

VW Golf 4 2019

2 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:53 Shitorja ,

Mercedes C200 51.000KM 2019!

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 14:46 , ,

Test model kombe Gazelle 13m3

19 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:37 Shitorja , ,

Tikan Avtomobili Dzipovi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:34 Shitorja , ,

Tikan Avtomobili Dzipovi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:26 , ,

BMW X1 1,6 Sdrive 2017 Neuvezeno

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 10:02 , ,

Nissan Juke 1.5 dci Acenta

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 02:25 ,

Mercedes-Benz C 300 Hybrid -17

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Maj 22:18 Shitorja ,

Alfa Romeo Stelvio Q4 4x4 2.2 dizel 190ks premium

39 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 21:37 Shitorja ,

SEAT LEON 1.4 TSI 125KS STYLE 2018G

11 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Maj 21:34 , ,

Hyundai Tucson 1.7 crdi 6mt2 priviledge 116hp

19 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Maj 21:33 Shitorja ,

SEAT LEON 1.4 TSI 125KS STYLE 2018G

11 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Maj 19:43 ,

Chevrolet Camaro SS 6.2 455ks

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Maj 17:20 , ,

Fiat Punto Grande 1.3 JTD EURO 6 -17

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 17:05 ,

VW Golf 7.5 gtd 2.0 184ps 2018

26 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 15:16
Link:
, ,

Citroen C4 Cactus 2020 nov

1 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 13:03 , ,

VW GOLF 2017 1,6 TDI

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 12:59 , ,

Mercedes-Benz C220 Coupe

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 12:36 Shitorja , ,

Renault Scenic 1.5 dci navigacija Avto Miro

7 990 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 12:36 Shitorja , ,

Nissan Qashqai 1.5dci camera 360 Avto Miro

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 12:32 Shitorja , ,

Audi Q5 2.0 TDI ultra led bixenon facelift Avto Miro

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 12:32 Shitorja , ,

Peugeot 508 1.6 hdi biznis euro 6 led navi Avto Miro

11 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 12:29 Shitorja , ,

Renault Scenic 1.5 dci navigacija Avto Miro

7 990 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 12:28 Shitorja , ,

Nissan Qashqai 1.5 D 2019 new model Avto Miro

16 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 12:27 Shitorja , ,

Nissan Qashqai 1.5dci camera 360 Avto Miro

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 12:26 Shitorja , ,

Audi Q5 2.0 TDI ultra led bixenon facelift Avto Miro

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione