Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 17
Aixam , 3
Alfa Romeo , 1349
Alpina , 6
Artega , 1
Audi , 4504
BMW , 3924
Bugatti , 1
Cadillac , 3
Chevrolet , 697
Chrysler , 98
Citroën , 2791
Corvette , 2
Dacia , 166
Daewoo , 699
Daihatsu , 66
Dodge , 39
Ferrari , 1
Fiat , 3776
Ford , 4844
GMC , 1
Great Wall , 14
Honda , 424
Hummer , 1
Hyundai , 994
Infiniti , 2
Isuzu , 9
Jaguar , 34
Jeep , 130
Kia , 588
KTM , 2
Lada , 606
Lancia , 199
Land Rover , 241
Landwind , 1
Lexus , 10
Lifan , 1
Maybach , 1
Mazda , 737
Mercedes-Benz , 4519
MG , 4
MINI , 322
Mitsubishi , 408
Morgan , 1
Nissan , 669
NSU , 4
Opel , 8660
Peugeot , 4323
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 14
Proton , 4
Renault , 4307
Rover , 248
Saab , 39
Seat , 2432
Škoda , 924
Smart , 45
Spyker , 2
Ssangyong , 67
Subaru , 53
Suzuki , 462
Tata , 5
Toyota , 859
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 38
VW Volkswagen , 14035
Volvo , 243
Wartburg , 8
Yugo , 592
Zastava , 367

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Jan 10:59
Link:
, ,

Bmw X3 2.0D 2008 Makkar

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:35
Link:
, ,

Kia Cee'd 1.4 benzin plin

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 13:57
Link:
, ,

Mercedes-Benz B class 2012 165,000km top

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 01:05 ,

Jeep Cherokee 2.5CRD 4X4

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:45 Shitorja , ,

Peugeot 3008 1.5 blue hdi allure navi edition 2019

19 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:24 ,

VW Golf 2.0tdi - 150ks - Highline

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:13 Shitorja , ,

Peugeot 3008 1.5 blue hdi allure navi edition 2019

19 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:05 , ,

Skoda Superb

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:35
Link:
,

VW Passat B7 2.0tdi 2011 bluemotion

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:23 ,

AUDI A3 2.0 TDI DPF 150 PS 2014G - LED - KAKO NOVO

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:15 , ,

Se prodava ZASTAVA 750 - FICO (prv sopstvenik)

1 599 EUR Price Reduced

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 20:35 ,

Vauxhall Insignia

3 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:15 ,

OPEL CORSA D 1.0 BENZIN 44KW UVOZ CH

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2008 united

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:04 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2008 united

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:56 , ,

Audi Q5 2.0tdi 170ks S-Line Quattro registriran zelen karton

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 , ,

Ford fusion

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:55
Link:
,

Опел виваро

1 MKD

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:35 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI 140ks highline 2009

7 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:28
Link:
,

Odlicno socuvan VW Passat 2.0

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:24 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI 140ks highline 2009

7 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:23 Shitorja , ,

FIAT DOBLO. 1.3JTD. "Tovarno"

5 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:19 Shitorja , ,

FIAT DOBLO. 1.3JTD. "Tovarno"

5 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:55 , ,

Mercedes-Benz E 200cdi 136ks registriran 2011

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:55 ,

Ford Ka 1.3 registrirana klima

900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:34 ,

PEUGEOT 308 2.0 BLUEHDI 150KS EURO6B KAMERA LED NAVI

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:24 ,

SKODA YETI 2.0 TDI 81KW NAJNOV UVOZ GERMANIJA EURO5

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 , ,

VW Caddy dizel 2013 itno

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:56 , ,

Otkup na havarisani i zdravi vozila so defekti

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:44 ,

Vw Golf 6 2.0tdi 110ks 167 000km Notarska garancija

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:35 ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ks 160.000km notarska garancija

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:34 , ,

Renault Grand Scenic limited 7 sedista neuvezuvana

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 17:24 ,

Bmw X1 2.0D 177ks X-drive 2012 servisna kniska

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:24 ,

Opel Corsa C 1.3 so lanec

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:14 Shitorja ,

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 NOVA -11.MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:08 ,

Ford Fiesta 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:04 ,

RENAULT CAPTURE CROSSOVER LIMITED EDITION BENZIN KUPEN MK

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 16:44 , ,

Opel Zafira 1.9CDTI 2006 android navi camera panorama

4 350 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:30 Shitorja , ,

VW Golf 6 GTD 2.0TDI 170ks Autobern

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:24
Link:
, ,

Fiat Punto 1.4 benzin metan CNG fabricki so 177.212km 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:13 , ,

Citroen C1 1.0i 50kw 2006 full oprema

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 15:59 , ,

Citroen DS3 2010

4 750 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:57 Shitorja ,

Kia Pro Cee'd 1.4i 147.000km 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:53 Shitorja ,

MERCEDES C 220 CDI AMG PANORAMA FULL

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:53 ,

Mercedes A180 CDI 6 BRZINI

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:49
Link:
,

VW Tiguan 4X4 2008

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:47 Shitorja ,

MERCEDES C 220 CDI AMG PANORAMA FULL

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione