Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 19
Aixam , 3
Alfa Romeo , 1368
Alpina , 6
Artega , 1
Audi , 4556
BMW , 4010
Bugatti , 1
Cadillac , 3
Chevrolet , 728
Chrysler , 101
Citroën , 2813
Corvette , 2
Dacia , 176
Daewoo , 726
Daihatsu , 67
DeTomaso , 1
Dodge , 41
Ferrari , 1
Fiat , 3852
Ford , 4918
GMC , 1
Great Wall , 12
Honda , 431
Hummer , 1
Hyundai , 1023
Infiniti , 2
Isuzu , 9
Jaguar , 33
Jeep , 132
Kia , 609
KTM , 2
Lada , 614
Lancia , 203
Land Rover , 249
Landwind , 1
Lexus , 10
Lifan , 1
Maserati , 1
Maybach , 1
Mazda , 765
Mercedes-Benz , 4625
MG , 4
MINI , 329
Mitsubishi , 423
Morgan , 1
Nissan , 694
NSU , 5
Opel , 8828
Peugeot , 4414
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 15
Proton , 4
Renault , 4376
Rover , 252
Saab , 41
Seat , 2497
Škoda , 959
Smart , 49
Spyker , 2
Ssangyong , 67
Subaru , 54
Suzuki , 468
Tata , 5
Toyota , 883
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 35
VW Volkswagen , 14177
Volvo , 256
Wartburg , 8
Yugo , 605
Zastava , 368

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Maj 06:32
Линк
,

Ford fiesta 1.5 2014

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Maj 22:22
Линк
, ,

Mazda 3 dizel 2.2 110KW

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 22:11
Линк
, ,

Toyota Corolla 1.4

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 16:23 , ,

Opel Astra G 1.4 twinport 2010 prv gazda

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:22 , ,

VW Touran 1.9TDI 77kw facelift 2009 full oprema

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:56 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 ,

Fiat Stilo 1.8

1 800 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 ,

VW Golf 5 2007 4x4 170 ps

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 , ,

Ford Focus 1.6cdti 66kw 2008 perfekten

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:05 ,

VW Sharan 1.9tdi 131ks 6 Brzini

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:02 Shitorja ,

Volvo V40 84 KW 2013

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 , ,

Peugeot Bipper tovarno

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 14:43 ,

VW Golf 1.9tdi goal

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.4tdci dizel 5 litara na 100 klima

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 , ,

Seat Ibiza 1.9sdi 2000 registrirana 05.2023

1 350 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 ,

Ford Ka 1.2 benzin 2009 unikat

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:20 Shitorja , ,

Citroen C5 1.6 HDI 80 KW

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:12 Shitorja ,

Citroen Berlingo 1.6hdi klima 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 Shitorja ,

BMW 320D 163ks E90 elleta 2006

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 ,

BMW F10 520D 16V 185KS 7 Speed Individual Extra Full Oprema

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 Shitorja , ,

Mercedes-Benz B180 CDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 , ,

Opel Vectra 1.9 150ps nema registracija

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:48 Shitorja ,

Skoda Citigo 1.0 60hp

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:45 Shitorja ,

Nissan Qashqai 1.5Dci 110hp business

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:34 , ,

Mitsubishi Colt 1.3

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 13:39 , ,

Bmw 3 2.0d 163ks 2007 so full oprema

5 890 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:36 , ,

BMW F30 325D 165kw euro 6

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:36 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:30 Shitorja ,

Nissan Qashqai crossover 1.5Dci 110hp

18 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:29 , ,

Fiat Punto 1.2 motor 2000

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:29
Линк
, ,

VW Passat B8 confortline 1.6ТDI bluemotion

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:29 , ,

Subaru XV 147hp 4x4

9 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:35 Shitorja , ,

Bmw 118D 143KS euro 5 Auto Kodeks

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 Shitorja , ,

BMW 118i 105kw facelift 2008 Auto Kodeks

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:19 ,

Peugeot 307

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:04 ,

Opel Astra h 1.7 cdti vo odlicna sostojba

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 , ,

Seat Ibiza 1.2 dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:00 , ,

Renault Scenic 1.5dci extra socuvan 2006

2 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 ,

Fiat Punto 1998

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:55
Линк
, ,

Volvo v50 dizel 2007 2.0

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione