Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 1
Alfa Romeo , 12
Alpina , 1
Audi , 264
Bentley , 1
BMW , 265
Chevrolet , 1
Citroën , 32
Fiat , 9
Ford , 9
Honda , 2
Jaguar , 5
Jeep , 8
Kia , 4
Land Rover , 10
Lexus , 4
Mazda , 2
Nissan , 2
Opel , 20
Peugeot , 13
Porsche , 18
Renault , 5
Saab , 2
Seat , 6
Škoda , 5
Smart , 98
Ssangyong , 1
Toyota , 3
Volvo , 5
Yugo , 1
Zastava , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Maj 13:36
Линк
, ,

Range Rover Sport moze zamena

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:35
Линк
,

BMW X3 2.0d xDrive M sport M paket

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:19
Линк
,

BMW X3 2.0d xDrive M sport M paket

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 10:02 , ,

Bmw X5 XDrive M 3.0 diesel

43 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:35
Линк
,

BMW X3 2.0d xDrive M sport M paket

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:19
Линк
,

BMW X3 2.0d xDrive M sport M paket

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:22 ,

PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DISEL

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:48 , ,

BMW 520d

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:32 ,

MERCEDES -BENZ CLS 250 CDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:24 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -14

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:37 , ,

RANGE ROVER HSE SPORT 3.6 SPECIJALEN

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:08 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE SUMMIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:25 ,

Mercedes-Benz E200 Bluetec 7G

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:19 ,

Jeep Grand Cherokee

35 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:15 ,

Mercedes-Benz E200 Bluetec 7G

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:34 ,

Mercedes-Benz GL 320

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:24 , ,

Jaguar XJ 3.0 275 ks Premium Luxury neuvezena

29 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:04 , ,

Audi A8 3.0 TDI quattro L

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:55 , ,

Audi A8 3.0 TDI quattro L

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:06 , ,

MERCEDES-BENZ E 350 4 MATIC AVANGARDE

22 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:30 Shitorja , ,

BMW 520d AutoMilano 6meseci garancija

32 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 04:55 ,

BMW X5 xdrive

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 00:38 ,

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:12 ,

MERCEDES-BENZ S 320 170kw -08 TOP FULL KASKO

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 22:52 ,

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 22:21 ,

Audi Q7 3.0 TDI quattro S - Pro Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Maj 21:37
Линк
, ,

BMW X 5 dizel, 3.0 - M-pacet, so 300 ks

13 900 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 21:31
Линк
, ,

BMW X 5 dizel, 3.0 - M-pacet, so 300 ks

13 900 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 19:45 ,

BENTLEY CONTINENTAL GT MULLINER

85 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Maj 18:55 ,

Mercedes-Benz CLS 320 cdi

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 18:15 , ,

VW Pasat CC

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Maj 16:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 13:57 ,

BMW 320

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 13:57 ,

BMW 640xd Gran Coupe INDIVIDUAL FULL

54 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Maj 13:06
Линк
, ,

Mercedes-Benz CLK 430 Elegance Automatic V8

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Maj 12:38 ,

Audi A4 2.0 tdi 170hp

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:52 Shitorja ,

Jaguar XF 3.0D S 275ks kako nov Premium luxury

11 900 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 08:27 Shitorja ,

BMW 530D 245KS. F10 (INDIVIDUAL)

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 00:27 , ,

VW SHARAN ITNO

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 22:10 , ,

VW TIGUAN R-LINE ULTRA FULL OPREMA

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 21:55 , ,

Audi A5

123 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 17:45 ,

MERCEDES-BENZ S320 BUSSINES PACK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 17:11 ,

ALFA ROMEO 159 VO ODLICNA SOSTOJBA

2 900 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 15:32 ,

BMW 530D M

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 15:28 , ,

Audi Q5 3.0 TDI quattro 2009 panorama

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 15:28 , ,

Audi Q3 2.0 tdi quattro 2018 staklo

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 15:28 , ,

Audi A4 3.0 tdi 2015 allroad

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 15:28 , ,

Audi A3 2.0 tdi 2016 s-tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 15:27 , ,

Audi A3 2.0 tdi 2015 quattro s-line

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione