Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Alfa Romeo , 12
Alpina , 1
Audi , 252
BMW , 277
Chevrolet , 1
Citroën , 27
Fiat , 11
Ford , 9
Honda , 2
Jaguar , 4
Jeep , 7
Kia , 4
Land Rover , 14
Lexus , 5
Mazda , 2
Nissan , 3
Opel , 21
Peugeot , 12
Porsche , 16
Renault , 7
Saab , 2
Seat , 7
Škoda , 6
Smart , 104
Ssangyong , 1
Toyota , 4
Volvo , 4
Yugo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:48
Link:
,

Range Rover Sport 3.6 TDV8, 2009 zamena

15 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 10:14
Link:
,

Audi A6 2.0 40 TDI 204 HP 2021 novo vozilo

1 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 08:56 , ,

Mercedes-Benz E320 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:48 ,

Range Rover Sport 3.6 TDV8, 2009 zamena

15 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:04 ,

Audi A6 S-Line Quatrro V6

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:19 , ,

Audi A3 1.6 TDI 2016 S-tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:19 , ,

BMW X3 2.0D xDrive 2011 Panorama

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:59 , ,

Mercedes Benz R320

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 20:16 ,

VW Touareg 3.0 v6 4×4

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Gush 14:22 , ,

Bmw 550i GT xDrive

19 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Gush 09:55 Shitorja ,

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Gush 17:43 , ,

Seat Leon FR 150ks 2019

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 16:42 Shitorja , ,

Audi A4 2.0 TDI S line AVTOMATIK jimauto group

5 190 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 10:14
Link:
,

Audi A6 2.0 40 TDI 204 HP 2021 novo vozilo

1 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 09:38 ,

Audi A6 all road 3.0 tdi 2011god

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 19:41 , ,

se prodava

12 500 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 00:28 Shitorja ,

Audi A7 3.0TDI 245ks quatrro matrix 8G 2XS LINE MAKSAUTO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 11:25 ,

MERCEDES CLS 350CDI AMG DESIGNO FACE LIFT-2010

15 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 10:11 , ,

Smart for two

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Korr 18:21 ,

Fiat Grande Punto

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 10:09 Shitorja ,

Smart ForTwo 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Korr 14:22 ,

Mercedes Benz E350

36 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Korr 18:46 ,

ML63AMG

24 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 10:57 ,

Bmw 530d 180kw-245ps

27 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Korr 17:56 ,

Bmw 320d 2013 facelift 8g m performance

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 01:11 ,

Audi A5 2009 godina 2.7 190ks

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 01:11 , ,

BMW X5 35D 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 19:27 , ,

BMW X5 35D 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 17:33 ,

Audi A6 2.0 40 tdi 204 hp 2021 novo vozilo

58 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 19:11 Shitorja , ,

Mercedes-Benz S 320cdi Autobern

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 12:15 , ,

X5 535 SD AUT.

19 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 11:29 Shitorja , ,

Jaguar F-Pace P20 AWD 2017

30 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Qer 12:06 , ,

Neuvezen Mercedes-Benz R350 CDI 4Matic Airmatic

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 09:06 Shitorja ,

Audi A4 allroad quattro 3.0TDI 218HP S-tronic

28 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 16:56 , ,

Volkwagen Lupo 1.2 TDI 3L

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 16:01 ,

Vw Cc RLine

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Qer 10:41 ,

Opel Vectra C avtomatik redizajn

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Qer 17:45 , ,

Mercedes Benz E 250 T Model cdi full oprema

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 17:03 ,

Bmw x1

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 13:48 , ,

Bmw 420 dizel gran coupe avtomatik luxury 135.000 km

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Maj 12:52 ,

Smart ForTwo 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 09:22 , ,

Bmw X3 dizel 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:32 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi dsg automatic highline

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Maj 20:55 ,

Mercedes-Benz C220 d AMG line 9-G navi kamera karbon F1 koza

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 00:47 , ,

BMW E46 320d 150ks automatik

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 01:47 ,

BMW x5 40d mpaket 306 PS

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 20:36 , ,

Audi A6 allroad 3.0 quattro

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 23:12 , ,

Prodavam mercedes ML350

11 112 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 18:17 Shitorja , ,

Bmw 120D 184HP M Sport automatic

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:29 ,

VW Passat CC 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 07:19 , ,

BMW X6 M50d

29 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione