Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 1294
Alpina , 3
Audi , 5952
Bentley , 4
BMW , 6037
Buick , 3
Cadillac , 10
Chevrolet , 631
Chrysler , 132
Citroën , 2695
Corvette , 4
Dacia , 131
Daewoo , 627
Daihatsu , 59
Dodge , 48
Ferrari , 2
Fiat , 3415
Ford , 4485
GMC , 1
Honda , 425
Hummer , 14
Hyundai , 972
Infiniti , 3
Isuzu , 9
Jaguar , 96
Jeep , 292
Kia , 596
KTM , 1
Lada , 436
Lancia , 193
Land Rover , 359
Lexus , 37
Lifan , 1
Lincoln , 10
Maserati , 5
Mazda , 665
Mercedes-Benz , 7734
MG , 5
MINI , 282
Mitsubishi , 410
Morgan , 1
Nissan , 609
NSU , 1
Opel , 8129
Peugeot , 4073
Piaggio , 7
Pontiac , 2
Porsche , 111
Proton , 4
Renault , 3966
Rover , 228
Saab , 53
Seat , 2251
Škoda , 866
Smart , 253
Spyker , 1
Ssangyong , 83
Subaru , 52
Suzuki , 397
Tata , 4
Toyota , 837
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 12
VW Volkswagen , 13841
Volvo , 321
Wartburg , 9
Yugo , 421
Zastava , 241

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Maj 14:32
Link:
,

BMW X3 dizel 2007

123 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:23
Link:
Shitorja , ,

Audi A4 2.0tdi 2xSLine 2016

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 21:03 , ,

VW Golf 5 1.9 Full Oprema

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:03 ,

Mercedes-Benz AVANGARDE

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:57 ,

MITSUBISHI OUTLANDER

9 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:56 Shitorja , ,

PEUGEOT 308 1.6HDi, 2012god, FACELIFT, Euro 5

5 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:56 , ,

Hyundai Elantra moze i zamena

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:56 , ,

VW TOUAREG 3.0 V6 TDI

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 , ,

BMW E90 318 2.O 95kw 129ks BENZIN PLIN ODLICNO

6 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:53 ,

Ford focus 2011 1.6 TDCI 85kw (116hp)

6 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:48 , ,

Audi Q7

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:48 ,

RENAULT MEGANE 1.9 DCI 130KS -09

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:46 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.0

5 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:46 , ,

Audi A7 3.0 Quattro moze zamena

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:46 , ,

Citroen C4 Cactus 2017

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 20:41 ,

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 , ,

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 , ,

BMW 740D XD

32 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:35 , ,

Audi A7 3.0 Quattro moze zamena

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:34 Shitorja , ,

Chevrolet Spark 1.0 Benz/plin 2011god Avto M&S

3 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:34 ,

Citroën Xsara Picasso 1.6 benzin 2006

2 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:34 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.2i Avtocentar Pirkovski

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:34 Shitorja ,

PEUGEOT 207 1.6 HDI 80KW 2006GODINA SUPER

2 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:34 ,

Golf 6 2.0 tdi 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:33 , ,

Audi A5 quattro 3.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:32 , ,

BMW 530

8 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:31 ,

Ford Focus

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 , ,

Fiat Brava JTD HSX

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:21 ,

BMW 320d

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:15 ,

KUPUVAM OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI AVTOMOBILI I DZIPOVI

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:14 ,

FORD MONDEO 1.6

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:10 ,

KTM 459cc 2017

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI Elegance

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 , ,

HYUNDAI TUCSON V6 174 PS HR TABL.

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:02 , ,

Se prodava peugeot 207 1.6 hdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:01 , ,

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:01 ,

VW Passat B8 2015 4 motion

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:00 ,

Citroen C4

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:54 , ,

Se prodava Renault Megane

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:53
Link:
, ,

Bmw X5 2013 xDrive 50i neuvezena M-car

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:53 , ,

Mercedes-Benz GL 320

28 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 , ,

Audi A3 dizel 2.0

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:46 , ,

Seat Altea FR 2.0 TDI 170PS 2008 150.000km

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:46
Link:
,

Alfa Romeo 147jtd

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 ,

BENTLEY CONTINENTAL GT MULLINER

85 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:40 , ,

Seat Altea FR 2.0 TDI 170PS 2008 150.000km

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione