Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 1277
Alpina , 3
Audi , 5903
Bentley , 4
BMW , 5986
Buick , 3
Cadillac , 10
Chevrolet , 613
Chrysler , 130
Citroën , 2676
Corvette , 2
Dacia , 135
Daewoo , 616
Daihatsu , 63
Dodge , 48
Ferrari , 2
Fiat , 3390
Ford , 4433
GMC , 1
Honda , 414
Hummer , 14
Hyundai , 958
Infiniti , 3
Isuzu , 9
Jaguar , 95
Jeep , 291
Kia , 590
KTM , 1
Lada , 439
Lancia , 193
Land Rover , 352
Lexus , 35
Lincoln , 10
Maserati , 4
Mazda , 657
Mercedes-Benz , 7660
MG , 5
MINI , 275
Mitsubishi , 406
Morgan , 1
Nissan , 595
Opel , 8070
Peugeot , 4062
Piaggio , 7
Pontiac , 2
Porsche , 108
Proton , 4
Renault , 3957
Rover , 227
Saab , 54
Seat , 2234
Škoda , 855
Smart , 253
Spyker , 1
Ssangyong , 82
Subaru , 51
Suzuki , 390
Tata , 4
Toyota , 817
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 11
VW Volkswagen , 13759
Volvo , 322
Wartburg , 9
Yugo , 406
Zastava , 228

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Pri 12:38
Линк
Shitorja ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Pri 01:40
Линк
, ,

FORD KUGA 2.0 Diesel 4x4 FULL

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 07:37
Линк
Shitorja , ,

Audi A4 S line 3.0 V6 cabriolet

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:58 ,

Peugeot 307 2.0 hdi 6 brzini

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:49
Линк
, ,

Mercedes-Benz A 180 2008 itno

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:49 ,

Mercedec-Benz S320 cdi 173kw 235 ps long 2008

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:49 ,

Range Rover Evoque 2.2d 4x4 pure edition

20 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:49 , ,

����Mazda 2 1.4 MZI 59kw 12.2006 137000km

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:49
Линк
,

OPEL MERIVA 1.6 BENZIN 74 KW

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:49 ,

MERCEDES C220 CDI 150 KS

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:49
Линк
,

opel corsa 1.3 cdj eco flex

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:49 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI GTI 105ks 2007 full oprema 6 brzini

4 666 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:49 , ,

Śkoda felicia 1.3lx

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:49 ,

opel corsa 1.3 cdj eco flex

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:49 , ,

Opel Astra GTC 2.0 /165hp

12 850 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:49 , ,

Se prodava Ford karavan povolno

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:49
Линк
, ,

Audi a6 2.5tdi 150 ps

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:49 ,

Daewoo matiz so klima so 84.000km.2006god.reg.

1 450 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:49 ,

Mercedes C220

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:49
Линк
, ,

Se prodava BMW 320d E46 face-lift

1 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:49 ,

Opel astra

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:49 , ,

Seat leon 2.0 tdi 140ks 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:49 ,

Seat Altea 1.6i 102ks atest plin 2006 full oprema

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:45 ,

Se prodava Audi A6 3.0 TDI Quattro

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:45 ,

Ford escort

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:45 , ,

Seat Leon 1.9tdi 90ks ecomotiv 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:45 , ,

Vw Polo Fox 1.2 12v 10.2008g odlicna sostojba

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:45 , ,

Chevrolet Spark

1 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:45 ,

Opel Astra

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:45 ,

OPEL ASTRA

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:44 , ,

Golf 6 1.2 2011 90.000 km original

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:44
Линк
, ,

Se prodava BMW 320d E46 face-lift

1 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:44 ,

BMW 330 2007 moze i zamena

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:44
Линк
, ,

Audi A6 blindiran

30 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:44 ,

Prodavam Skoda Fabia 1.2 BENZIN/PLIN

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:44 Shitorja ,

KIA pro_cee'd -09 FUL OPREMA 1.6 CRDI

3 599 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:44 Shitorja ,

FORD KUGA 2.0 TDCI FABRIKA 10 GOD FUL OPREMA

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:40 ,

Mazda 3 Sportline

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:40 , ,

Mercedes Clk 200 kompressor

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:40 , ,

Chevrolet Spark

1 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:40 , ,

Citroen C3

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:40 , ,

Prodvam renault scenic1.5 dizel

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:40 , ,

Dacia Duster 2010 neuvezuvana

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:40 , ,

Ford Tranzi 3.5 ol

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:40 ,

Citroen saxo 1,5 dizel

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:40 ,

Mercedes c220 AMG 7G tronic

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:40 ,

OPEL ASTRA

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:40 ,

2.0 hdi klimatonik

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:40 , ,

Chevrolet Spark

1 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:40 , ,

Mercedes-Benz

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:40 , ,

Kia Sorento-Neuvezuvano

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione