Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 1283
Alpina , 3
Audi , 5911
Bentley , 3
BMW , 5983
Buick , 2
Cadillac , 8
Chevrolet , 536
Chrysler , 130
Citroën , 2622
Corvette , 3
Dacia , 120
Daewoo , 595
Daihatsu , 54
Dodge , 43
Ferrari , 1
Fiat , 3314
Ford , 4345
GMC , 1
Honda , 410
Hummer , 12
Hyundai , 946
Infiniti , 2
Isuzu , 9
Jaguar , 96
Jeep , 284
Kia , 560
KTM , 1
Lada , 381
Lancia , 190
Land Rover , 355
Lexus , 35
Lincoln , 10
Mazda , 648
Mercedes-Benz , 7633
MG , 5
MINI , 272
Mitsubishi , 379
Morgan , 1
Nissan , 602
Opel , 8011
Peugeot , 3980
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 103
Proton , 4
Renault , 3919
Rover , 226
Saab , 53
Seat , 2194
Škoda , 845
Smart , 245
Spyker , 1
Ssangyong , 80
Subaru , 49
Suzuki , 364
Tata , 4
Toyota , 803
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 8
VW Volkswagen , 13653
Volvo , 320
Wartburg , 9
Yugo , 341
Zastava , 182

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Maj 19:58
Linku:
,

Range Rover Evoque 2.2d 2015

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 10:15
Linku:
Shitorja ,

Mercedes-Benz S 350 4 Matic Long

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:44 ,

Alfa 159

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 , ,

BMW 118D vo odlicna sostojba

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 ,

BMW 316 compact

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Shitorja ,

Citroen C3 1.6 HDI 90ks 2010 panorama

5 390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:36 ,

Mercedes-Benz E220 cdi avantgarde into

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:31 , ,

Jeep Grand Cherokee Summit

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:28 Shitorja , ,

VW Polo 1.2 tdi 55kw 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:28 Shitorja , ,

Hyundai ix20 so fabricki plin 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:28 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2011 nov uvoz

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:27 ,

Mercedes-Benz ML 320

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:25 ,

Alfa Romeo GT -07 JTDM 180ks

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:24 ,

Mercedes-Benz E 220

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:20 , ,

VW Golf 5 1.4 benzin i plin

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 Shitorja , ,

Seat Leon 1.9 tdi 105ks nova uvoz Holandija

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:16 , ,

Skoda Yeti 2011 benzin

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:12 , ,

Toyota Rav 4 dizel 2006

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

MOTOR ZA RENAULT CLIO 1.4

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:06 , ,

Renault Scenic 1.9 dci -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:00 Shitorja ,

Jaguar S-Type 2.7d executive

5 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 Shitorja ,

DACIA SANDERO 900cc 2016 AVTOMATIK

5 550 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:59 Shitorja ,

VW EOS CABRIO 2.0TDI 140ks 8v

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 , ,

Mercedes-Benz C220

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:52 ,

Mercedes-Benz E 320 CDI 4-Matic Avantgade Sport

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:52 ,

AUDI A3 1.9 TDI/I 110PS REDIZAJN -00

1 900 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:47 , ,

Mercedes-Benz S 400 HYBRID

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Shitorja ,

Kia Ceed 1.6 Crdi 2010 facelift A.C. Avto Alex

5 580 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:44 Shitorja ,

Citroen Berlingo Multispace 1.6BlueHdi 100hp

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:43
Linku:
, ,

Audi A4 2.0tdi 140ks

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:41 ,

ARO 4x4 dzip

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:41 ,

Ford Focus Caravan 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 , ,

Peugeot 208 1.0 full oprema neuvezeno 2015

5 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:36 , ,

MERCEDES-BENZ ML 270CDI PERFEKTEN

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

VW Golf 6 2.0

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione