Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 1279
Alpina , 3
Audi , 5901
Bentley , 3
BMW , 5971
Buick , 2
Cadillac , 8
Chevrolet , 514
Chrysler , 130
Citroën , 2595
Corvette , 3
Dacia , 113
Daewoo , 590
Daihatsu , 52
Dodge , 44
Ferrari , 1
Fiat , 3291
Ford , 4306
GMC , 1
Honda , 409
Hummer , 10
Hyundai , 937
Infiniti , 2
Isuzu , 9
Jaguar , 96
Jeep , 279
Kia , 556
KTM , 1
Lada , 359
Lancia , 188
Land Rover , 352
Lexus , 35
Lincoln , 10
Mazda , 639
Mercedes-Benz , 7628
MG , 5
MINI , 269
Mitsubishi , 377
Morgan , 1
Nissan , 596
Opel , 7955
Peugeot , 3965
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 103
Proton , 4
Renault , 3896
Rover , 225
Saab , 53
Seat , 2177
Škoda , 835
Smart , 237
Spyker , 1
Ssangyong , 78
Subaru , 48
Suzuki , 354
Tata , 4
Toyota , 786
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 5
VW Volkswagen , 13626
Volvo , 318
Wartburg , 9
Yugo , 307
Zastava , 170

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Pri 18:57
Link:
,

Audi A3 1.6 TDI 110HP 2015 automatic

13 299 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 13:31
Link:
, ,

Renault Clio 1.9D prv sopstvenik

1 890 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:25 ,

Lexus NX300h PRESIDENTIAL 4wd

34 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:25 Shitorja ,

BMW X1

12 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:24 ,

VW Touran 1.9 tdi -06

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:22 ,

RENO MEGAN 1.5 dci 74kw

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:19 ,

Mercedes-Benz ML 320 Sport 4Matic -08

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:18 Shitorja ,

Peugeot 301, 1.2 , automatik, extra , moze zamena

7 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:17 Shitorja ,

Peugeot 407 coupe, automatik, 2.7, moze i zamena

3 599 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 Shitorja , ,

Mercedes-Benz E200 CDI ekstra moze i zamena

19 999 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:16 Shitorja , ,

Audi A7 3.0 quatro s-line ekstra moze zamena

28 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:15 Shitorja ,

Passat 1.6 tdi extra moze i zamena

18 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:15 , ,

BMW 118d M-paket

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:14 Shitorja ,

BMW X1

12 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:13 ,

VW Golf Plus -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:13 Shitorja ,

Se prodava citroen jampy 2007 god full oprema

5 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:13 Shitorja , ,

VW Passat 1.9tdi automatic moze i zamena

2 899 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:13 ,

VW Golf

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:12 Shitorja ,

Audi A7 , 3.0 quatro , moze i zamena

28 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 Shitorja ,

Fiat Linea 1-3 Multidzeb Ekstra Moze i zamena

7 399 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:12 Shitorja ,

Mercedes-Benz ML 280 ekstra moze zamena

11 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 , ,

VW Golf 6 Karavan

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 Shitorja ,

Ford kuga ,2.0 TDCI ,extra, moze i zamena

10 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:11 Shitorja ,

Se prodava BMW

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:10 Shitorja ,

Passat 2.0 TDI, automatik , extra , moze i zamena

5 399 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:09 Shitorja ,

Seat Toledo dizel moze i zamena

3 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 Shitorja ,

BMW 525 Esktra moze zamena

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 Shitorja ,

Peugeot 307 CC cabrio automatik so plin moze i zamena

4 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 Shitorja ,

Citroen C4 1.6 2006

1 799 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:07 Shitorja ,

Ford Mondeo 2.0TDCI 2006 full oprema

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 ,

BMW 330

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:04 ,

BMW 730d avtomatik 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:04 ,

Bmw X3 110kw 150ks 2007 dizel

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 , ,

Opel Zafira B Model Sport

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:02 Shitorja , ,

VW Golf MK 6 2.0tdi 110ks 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 Shitorja , ,

Ford Focus 1.6Tdci 115ks so sest brzini euro 5 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:56 ,

Nissan Qashqai

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:54 ,

Fiat Qubo

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:52 , ,

POLO 1.6 TDI 2010 god Top forma

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:50 ,

FORD C-MAX 1.6HDI

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:48 ,

BMW 330

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48 , ,

BMW 520d

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:45 Shitorja ,

OPEL CORSA 1,3 CDTI 75 KS 2009 COSMO !

3 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:42 ,

Seat Toledo 1.9 TDI so komplet taxi licen

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:41 , ,

VW Golf 3 -94

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:39 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI

7 990 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:39
Link:
,

2011 Audi A4 2.0 TDI 143 hp

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:31 , ,

OPEL ZAFIRA 1.9 150hp

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione