Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 1275
Alpina , 3
Audi , 5884
Bentley , 3
BMW , 5960
Buick , 2
Cadillac , 8
Chevrolet , 503
Chrysler , 131
Citroën , 2564
Corvette , 3
Dacia , 111
Daewoo , 585
Daihatsu , 52
Dodge , 44
Fiat , 3236
Ford , 4284
GMC , 1
Honda , 404
Hummer , 10
Hyundai , 926
Infiniti , 2
Isuzu , 9
Jaguar , 96
Jeep , 278
Kia , 548
KTM , 1
Lada , 344
Lancia , 186
Land Rover , 351
Lexus , 34
Lincoln , 10
Mazda , 639
Mercedes-Benz , 7627
MG , 4
MINI , 269
Mitsubishi , 371
Morgan , 1
Nissan , 601
Opel , 7918
Peugeot , 3942
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 99
Proton , 4
Renault , 3882
Rover , 225
Saab , 52
Seat , 2165
Škoda , 832
Smart , 235
Spyker , 1
Ssangyong , 77
Subaru , 46
Suzuki , 340
Tata , 4
Toyota , 789
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 5
VW Volkswagen , 13590
Volvo , 320
Wartburg , 9
Yugo , 284
Zastava , 156

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Maj 13:26
Линк
Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 cdti

3 200 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 00:06
Линк
, ,

HYUNDAI IX 35 2.0 CRDI 4X4 2012 GOD. NEUVEZENA

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 03:56 ,

BMW X5 M paket moze zamena za stan vo Sk Centar

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 03:52 ,

Renault Master tdi 1996

6 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:47 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:35 ,

Mercedes B180CDI 109ks 6 brzini manuel

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:35
Линк
,

BMW X3 2.0d xDrive M sport M paket

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:35 ,

Peugeot 308 1.6HDI 92ks Euro 5 2012godina

5 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:20 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -13

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:12 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI Elegance Itno

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:06 ,

VW Touareg 3.0 TDI

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:40 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:29 ,

Citroen C3

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:28 ,

FIAT PUNTO

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19
Линк
,

BMW X3 2.0d xDrive M sport M paket

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:12 ,

Seat Leon 1.9 77kw(105ks)

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:12 ,

Audi A5 3.0 310ps MTM

7 000 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12 , ,

Renault megane

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:12 , ,

KIA CEED 1.4 benzin/plin 66kw 90ps 2010g

2 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:12 ,

renault

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12
Линк
,

Bmw 525 TDS 1995

1 450 EUR Намалена цена

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12 ,

Corolla 2.0 D4d 116ks Max oprema!

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:12 ,

Se prodava fiat punto

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:12 , ,

Se prodava Daewoo Nexia

50 000 MKD

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 02:12 ,

Fiesta

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:12 ,

Ford Mondeo 16v

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:12 ,

Se prodava

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:12 ,

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:12 , ,

BMW 116D

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:11 ,

Opel Antara 4x4 185 ks

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:11 ,

GOLF 7 1.6 BMT CUP TECHNOLOGY

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:11 , ,

SE PRODAVA MERCEDES E270 cdi

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:11 ,

Prodavam opel zafira 2.2dti

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:11 ,

Opel corsa 1.7DTI 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:11 ,

Touran 2cc tdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:11 ,

Renault megane 1.5dci 2008god

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:11 , ,

Fiat Grande Punto 1.4 benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:11 , ,

Се продава / Se prodava

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:11 ,

Opel corsa 1.7DTI 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:11 Shitorja , ,

Bmw E90 320d /// Facelift * God 2010*

9 500 MKD

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 , ,

Golf V 1.4 benzin

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:10 , ,

Seat Leon 1.6 tdi 105ks dsg

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:10 , ,

Mercedes-Benz C200 Coupe vo odlicna sostojba

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

Seat Leon 1.4tsi 125ks 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:10 ,

VW Golf 6 2.0 TDI Higline

1 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:10 , ,

Audi Q7 4.2 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 , ,

Mercedes-Benz E klassa320 mnogu cuvana

8 700 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI Mal Kamion

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:10 Shitorja ,

AUDI A4 2.0TDI 150KS *ULTRA* -17

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione