Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 1296
Alpina , 2
Audi , 6222
Bentley , 2
BMW , 6329
Buick , 2
Cadillac , 8
Chevrolet , 526
Chrysler , 133
Citroën , 2658
Corvette , 3
Dacia , 123
Daewoo , 604
Daihatsu , 66
DeTomaso , 1
Dodge , 53
Fiat , 3376
Ford , 4418
GMC , 1
Honda , 438
Hummer , 10
Hyundai , 959
Infiniti , 3
Isuzu , 11
Jaguar , 99
Jeep , 282
Kia , 579
Lada , 319
Lancia , 182
Land Rover , 389
Lexus , 38
Lincoln , 12
Maserati , 3
Mazda , 702
Mercedes-Benz , 8087
MG , 3
MINI , 316
Mitsubishi , 372
Morgan , 1
Nissan , 656
Opel , 8376
Peugeot , 4134
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 139
Proton , 4
Renault , 4027
Rover , 236
Saab , 58
Seat , 2311
Škoda , 867
Smart , 250
Ssangyong , 84
Subaru , 48
Suzuki , 330
Tata , 4
Toyota , 819
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 4
VW Volkswagen , 14161
Volvo , 336
Wartburg , 6
Yugo , 235
Zastava , 133

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Gush 23:32
Линк
, ,

Prodavam Nissan Almera

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 12:29
Линк
Shitorja ,

Seat Arona style 1.6Tdi 95hp

15 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 09:11
Линк
, ,

AUDI A6 3.0 TDI S-TRONIC AUTOMATIC

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:29 , ,

Ford Focus 1.8 tdci 2003

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:41 ,

Porsche Cayenne S Turbo 2015 700ps

60 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:29 , ,

Seat Leon 1.9

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:24 ,

BMW 316 d 2.0 sport paket panorama 2014

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:23 ,

Audi A6 3.0 TDI matrix 204 KS S line 8G MULTITRONIC 2012

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:23 ,

AUDI A8 3.0 TDI 250KS QUATTRO SLINE -2012

22 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:59 , ,

Mercedes Benz R320

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:59 ,

Reanult Talisman

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:45 , ,

Porsche Panamera 4.8 4s pdk full

45 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:13 ,

VW Amarok 2.0 doublecab automatik

25 000 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:16 ,

Audi A8 3.0 TDI quattro

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:10 ,

se prodava

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:05 Shitorja ,

VW GOLF 2.0 SDI 75 ks. 2005 god

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 , ,

Honda Insight 1.3 Hybrid

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:47 , ,

Se prodava ili menuva za pomalo vozilo

3 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:43 , ,

Fiat Punto 1.3 Jtd uvezena od Svajcarija

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:41 , ,

Se prodava Kia Rio 2009

800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 Shitorja ,

PEUGEOT 207 1.6 120 KS PANORAMA LUX - 08.MT Auto

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:28 , ,

Se prodava Citroen Xsara odlicno socuvana

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Shitorja ,

PASSAT 2.0 TDI 140 ks FULL- UNIKAT AUTO-

5 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 , ,

Mazda 6 2002 1.8

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:19 Shitorja ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI FULL-UNIKAT AUTO-

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:53 , ,

Hyundai Matrix 1.5 dci

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:41 ,

Peugeot 407 2.0 hdi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:25 , ,

Mercedes Benz A180 CDI

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 ,

VW Passat 170ks 125kw

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 Shitorja , ,

Citroen C1 1.0 Benzin neuvezena

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:16 ,

VW Touareg 3.0 v6 4×4

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:16 , ,

Golf 6 1.6 DSG 2011 10

8 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:16 , ,

Golf 7 2.0 tdi

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:16 ,

Citroen Nemo

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 ,

SE PRODAVA ILI MENUVA

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:47 ,

Se prodava

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:47
Линк
,

Audi A3 2.0 TDI Limousine S Tronic Sport

25 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:45 ,

Mercedes-Benz A170 cdi Avantgarde

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

Opel Corsa 1.4 16V color edition OPC

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:39 ,

Opel Corsa C 1.2 twinport 2005

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:27 ,

Renault Scenic 2.0

2 500 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:08 , ,

Se prodava SAAB 9-5 SE 2.0

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:59 , ,

OTKUPUVAM DZIPOVI I VOZILA XAVARISANI I ZDRAVI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:59 , ,

Opel corsa 1.2 twinport euro4 2006od.odlicna klima

2 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:56 , ,

СЕ ПРОДАВА АУДИ А6

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:56 Shitorja , ,

PEUGEOT 206 1.4HDI 2003 G

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:49 , ,

Mercedes-Benz e300 Hybrid Diesel

24 000 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:39 ,

Ford Kuga Titanium 2010 4x4

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione