Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 1273
Alpina , 3
Audi , 5834
Bentley , 1
BMW , 5902
Buick , 2
Cadillac , 6
Chevrolet , 422
Chrysler , 126
Citroën , 2455
Corvette , 2
Dacia , 98
Daewoo , 545
Daihatsu , 49
Dodge , 43
Fiat , 3119
Ford , 4134
Honda , 399
Hummer , 9
Hyundai , 898
Infiniti , 2
Isuzu , 9
Jaguar , 92
Jeep , 273
Kia , 522
KTM , 1
Lada , 273
Lancia , 175
Land Rover , 348
Lexus , 32
Lincoln , 10
Mazda , 620
Mercedes-Benz , 7528
MG , 3
MINI , 263
Mitsubishi , 356
Morgan , 1
Nissan , 577
Opel , 7741
Peugeot , 3852
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 91
Proton , 4
Renault , 3792
Rover , 220
Saab , 52
Seat , 2105
Škoda , 784
Smart , 215
Spyker , 1
Ssangyong , 75
Subaru , 39
Suzuki , 301
Tata , 4
Toyota , 756
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 5
VW Volkswagen , 13387
Volvo , 313
Wartburg , 7
Yugo , 195
Zastava , 113

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 18:57
Link:
, ,

Alfa Romeo 159 JTDm 2006/12 4000e

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 13:36
Link:
, ,

BMW 320d 184 ps Modern

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:22
Link:
, ,

BMW X 5 dizel, 3.0 - M-pacet, so 300 ks

13 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 16:15 ,

Prodavam Touran

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 , ,

Seat Leon 2.0

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 ,

Prodavam Opel Corsa D

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:07 , ,

VW Eos 2.0 TDI 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 ,

Prodavam Opel Corsa D

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 ,

Prodavam Touran

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 ,

FORD WINDSTAR USA

4 444 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:59 ,

VW Touran dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 , ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 2013

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 , ,

Range Rover Evoque

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:55 ,

Prodavam seat exeo

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 , ,

Mini Cooper s Clubman -09 174ks

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:49 , ,

Peugeot 307 1,6 HDI -08 Facelift

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:44 , ,

Opel Corsa Ecoflex 2011

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:36 , ,

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:35 ,

Peugeot 308 1.4 benzin 70kw 2008��������

3 690 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:34 ,

Peugeot 308 1.4 benzin 70kw 2008��������

3 690 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:28 Shitorja , ,

Ford C-max 1.8 16v 137.000km unikat uvoz Germanija

4 690 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:27 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks 2015 edition navi ptc

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:26
Link:
,

Bmw X5 E70 3.0d 2008

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:24 ,

Renault Megane -06 78kw 106ks

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:24 , ,

Jaguar XJ 3.0 275 ks Premium Luxury neuvezena

29 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:23 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:22 ,

VW Passat mozna zamena

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks 2015 edition navi ptc

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:12 , ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:07
Link:
, ,

Citroen c3

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:07 , ,

Bmw Z4 2.2I benzin 2004

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:04 ,

Ford Fiesta

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:04 ,

BMW 320

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 , ,

Audi A5

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 , ,

Мitsubishi Pajero

11 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

Mercedes-Benz S 350

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 , ,

ITNO PEUGEOT 508 ALURE 2.0 HDI DO 12.05.21 EKSTRA CENA

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:50 ,

Daewoo Nexia 1997

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

BMW M3

21 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:46 ,

Audi A4 2.0 TDI

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:26 , ,

MERCEDES GL320CDI FULL 7sedista

21 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:19 ,

Ford Kuga

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:19 , ,

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI PRV VLASNIK TOP

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:14 , ,

Audi Q7 3.0 tdi

11 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 ,

Audi A6

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 ,

Mercedes-Benz R klasa 6 sedista

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione