Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 1294
Alpina , 2
Audi , 6191
Bentley , 1
BMW , 6310
Buick , 2
Cadillac , 7
Chevrolet , 491
Chrysler , 129
Citroën , 2618
Corvette , 3
Dacia , 114
Daewoo , 585
Daihatsu , 66
DeTomaso , 1
Dodge , 50
Fiat , 3313
Ford , 4346
GMC , 1
Honda , 434
Hummer , 10
Hyundai , 949
Infiniti , 3
Isuzu , 11
Jaguar , 96
Jeep , 282
Kia , 576
Lada , 289
Lancia , 183
Land Rover , 383
Lexus , 38
Lincoln , 12
Maserati , 2
Mazda , 695
Mercedes-Benz , 8058
MG , 3
MINI , 313
Mitsubishi , 368
Morgan , 1
Nissan , 641
Opel , 8286
Peugeot , 4095
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 132
Proton , 4
Renault , 3991
Rover , 234
Saab , 56
Seat , 2290
Škoda , 855
Smart , 242
Ssangyong , 81
Subaru , 44
Suzuki , 316
Tata , 4
Toyota , 804
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 4
VW Volkswagen , 14047
Volvo , 331
Wartburg , 6
Yugo , 214
Zastava , 114

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 12:22
Линк
, ,

Mercedes-Benz e300 Hybrid Diesel

24 000 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:20
Линк
,

Audi A3 Sportback 2.0 150 Avtomatik

16 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:23
Линк
, ,

VOLVO XC90 7-SEDISTA

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 14:52 , ,

SUZUKI 2016 g. Ful_oprem. MK_Reg. do 07/2023 g

5 200 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:40 Shitorja ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI 66kw 2011

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:37 Shitorja ,

Chevrolet Lacetti 1.4 benzin 2007 Avtobanda

3 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:37 Shitorja ,

Opel Meriva 1.3CDTI 2012

5 199 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 Shitorja ,

Kia Soul 1.6crdi 2009 odlicen Avtobanda

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:34 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 tdi 103kw 140ks 2006 registrirana

5 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks unikat uvoz Belgija

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:33 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:23
Линк
,

Ford Focus

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:22 , ,

Bmw 550i GT xDrive

19 999 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:01
Линк
,

Daewoo Espero 1.8

950 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:01
Линк
,

Golf 7 facelift 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:48 ,

Bmw F30 2.0d 2015

15 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:47 , ,

Volkswagen Sharan

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:31
Линк
,

VW Passat b7 highline 12

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:31 ,

Opel Astra gtc 1.9

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 , ,

Renault Scenic 2022

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:26
Линк
,

Fiat punto 1.4

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 , ,

Perfekten Seat Leon redovno servisiran i odrzuvan

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti Sport 2008 Mobil Stef

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:15 Shitorja , ,

Seat Altea XL 1.9 tdi Stylance Style

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:06 ,

Seat Ibiza 1.4

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:50
Линк
,

BMW 530 Xd 2007 235hp

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:52 , ,

Mercedes Benz E250 CDI

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 , ,

Mercedes-Benz C 220cdi

8 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:51 , ,

Mercedes-Benz ML 280 cdi 2007 vo ekstra sostojba

9 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:51 , ,

Mercedes Benz C200 cdi

7 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6 hdi Led Euro 6 Avto Miro

9 350 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:20 ,

Daihatsu Terios 1.5i , 105ks , 4x4 , 2010god

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:20 ,

Seat Ibiza 1.9TDI od 2008 vo odlicna sostojba

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:12 ,

VW Golf 6 2013 1,6tdi vo odlicna sostojba

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 , ,

Seat Ibiza 1.4 benzin plin

1 500 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27
Линк
, ,

Mercedes Benz Vito plin

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:22 , ,

Mitsubishi colt 1.1 Benzin 2004 Bez Klima

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:21 , ,

Audi A5 3.0 tdi 2012 extra sacuvana so full servis

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione