Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 1259
Alpina , 3
Audi , 5792
Bentley , 1
BMW , 5847
Buick , 2
Cadillac , 6
Chevrolet , 379
Chrysler , 125
Citroën , 2402
Corvette , 2
Dacia , 93
Daewoo , 521
Daihatsu , 51
Dodge , 43
Fiat , 3030
Ford , 4024
Honda , 387
Hummer , 7
Hyundai , 868
Infiniti , 2
Isuzu , 9
Jaguar , 91
Jeep , 274
Kia , 512
KTM , 1
Lada , 248
Lancia , 172
Land Rover , 338
Lexus , 29
Lincoln , 10
Mazda , 610
Mercedes-Benz , 7460
MG , 2
MINI , 252
Mitsubishi , 348
Morgan , 1
Nissan , 562
Opel , 7621
Peugeot , 3789
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 88
Proton , 4
Renault , 3739
Rover , 219
Saab , 53
Seat , 2077
Škoda , 755
Smart , 208
Spyker , 1
Ssangyong , 75
Subaru , 38
Suzuki , 281
Tata , 4
Toyota , 741
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 3
VW Volkswagen , 13242
Volvo , 317
Wartburg , 7
Yugo , 172
Zastava , 93

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Pri 01:40
Линк
,

Renault Megane 1

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 08:57
Линк
, ,

VW Golf 5 benzin 1.4

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 13:57 ,

BMW 320

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55
Линк
, ,

Toyota Corolla 1.4 Diesel

5 250 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:44 , ,

Seat Altea 1.9tdi 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

Mercedes-Benz A-Klass 180 D 7G DCT Style 2015

17 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:44
Линк
Shitorja , ,

BMW 530d 2013

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:41 , ,

Mazda 6 2.0 CD136 TE

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 ,

VW Passat top socuvano

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:37 ,

VW Golf 6 -13

7 500 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:36
Линк
, ,

SKODA OCTAVIA

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:36
Линк
,

Mazda 6 skyactiv 2.2 diesel 2014 donesena od Ch

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:36 , ,

Opel Zafira B

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:35 ,

Mercedes-Benz w204 C63 AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:32
Линк
, ,

SKODA OCTAVIA

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:30 ,

Ford C-Max 1.6 CDTI 90 ks

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 , ,

Se prodava BMW Z4 vo odlicna sostojba

9 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:24 ,

Audi A6 3.0 TDI 2013 EXTRA

17 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 , ,

Citroen Xsara

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:17 , ,

Seat Altea

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 ,

BMW X1 18D 143KS X-DRIVE M-PAKET

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:14 , ,

Citroen C4

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:09 , ,

Toyota Avensis

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

BMW 330ci Full M-Paket

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 , ,

BMW 530D 2005

7 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:52 ,

Mercedes-Benz C220 BlueTec

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:51 , ,

Peugeot 207 1.6 hdi

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:48 , ,

Ford Fiesta 1.25 benzin 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:44 Shitorja , ,

Alfa Romeo 147 1.9 Mjet 120ks 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:41 ,

Mercedes-Benz ML 320 -06

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 , ,

Се продава LADA Niva

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:37 ,

Audi A4 2.0 tdi 170hp

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 Shitorja , ,

Renault Grand Scenic 1.9 DCI 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 Shitorja , ,

Alfa Romeo 147 1.9 Mjet 120ks 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:35 , ,

AUDI A4 AVANT 2.0 TDI-07 S LINE Uvoz Switzerland

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

BMW 320D MODERN LINE -14

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:34 ,

Proton -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 , ,

AUDI A4 3.0 AVANT QUATRO S

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 ,

PEUGEOT 406

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione