Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 1236
Alpina , 1
Audi , 6056
BMW , 6123
Buick , 2
Cadillac , 4
Chevrolet , 352
Chrysler , 122
Citroën , 2389
Corvette , 2
Dacia , 89
Daewoo , 499
Daihatsu , 53
Dodge , 48
Fiat , 2981
Ford , 3933
GMC , 1
Honda , 393
Hummer , 3
Hyundai , 852
Infiniti , 1
Isuzu , 10
Jaguar , 87
Jeep , 266
Kia , 503
Lada , 179
Lancia , 164
Land Rover , 374
Lexus , 34
Lincoln , 10
Maserati , 1
Mazda , 649
Mercedes-Benz , 7841
MG , 2
MINI , 277
Mitsubishi , 327
Nissan , 593
Opel , 7780
Peugeot , 3814
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 117
Proton , 4
Renault , 3737
Rover , 221
Saab , 55
Seat , 2118
Škoda , 742
Smart , 200
Ssangyong , 80
Subaru , 37
Suzuki , 242
Tata , 3
Toyota , 731
Triumph , 3
TVR , 2
UAZ , 2
VW Volkswagen , 13599
Volvo , 322
Wartburg , 4
Yugo , 112
Zastava , 62

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Gush 19:23
Линк
, ,

Audi A6 guattro

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:32
Линк
, ,

Prodavam Nissan Almera

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:44
Линк
, ,

OTKUP NA DZIPOVI AVTOMOBILI I KOMBINJA

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 23:32 , ,

Prodavam Nissan Almera

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:32 , ,

Prodavam opel astra 2.0 dizel

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:32 , ,

FIAT PUNTO 1.2

3 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:32 , ,

Opel astra

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:32 , ,

Prodavam kola

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:32 , ,

Mercedes A160

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:32 , ,

Kombi

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:32 ,

CITROEN PICASSO C3 1.6 HDI 90 KW euro 5*****

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:23 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks model 2010 novo vozilo

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:16 ,

Audi A8 3.0 TDI quattro

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:10 ,

se prodava

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:51 , ,

Honda Insight 1.3 Hybrid

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:43 , ,

Fiat Punto 1.3 Jtd uvezena od Svajcarija

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:20 , ,

Mazda 6 2002 1.8

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:06
Линк
, ,

Audi A6 3.0 quatro tdi S line 171kw 2008

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 ,

Peugeot 407 2.0 hdi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:24 ,

Seat ibiza 1.4 MPI-01-Klima-PlinAtest-Dizna

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 , ,

GOLF 1.4 80 ks

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:24 , ,

PORSCHE PANAMERA 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:24 ,

Staklo Golf 6 2.0 TDI 110 Blumotion 2010 Godina

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:23
Линк
,

Megan cabriolet 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:23 ,

Opel Zafira B 1.9 CDTI 120 hp

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:23 ,

Mercedes C200 - 2009 god.

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:56 ,

VW Passat 170ks 125kw

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 ,

VW Touareg 3.0 v6 4×4

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:16 , ,

Golf 6 1.6 DSG 2011 10

8 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:16 , ,

Golf 7 2.0 tdi

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:09 ,

NISSAN MICRA 1,2 Benzin 59kw/80k.

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:01 ,

NISSAN MICRA 1,2 Benzin 59kw/80k.

3 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:45
Линк
,

Audi A3 2.0 TDI Limousine S Tronic Sport

25 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:37 ,

MAZDA 2 1.3 benzin 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:27 ,

Renault Scenic 2.0

2 500 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:12 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:09 , ,

Golf 3 obicen dizel

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione