Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 1170
Alpina , 2
Audi , 5618
BMW , 5615
Cadillac , 2
Chevrolet , 263
Chrysler , 112
Citroën , 2105
Corvette , 1
Dacia , 65
Daewoo , 420
Daihatsu , 38
Dodge , 39
Fiat , 2618
Ford , 3547
Honda , 348
Hummer , 2
Hyundai , 739
Infiniti , 1
Isuzu , 8
Jaguar , 78
Jeep , 241
Kia , 436
KTM , 1
Lada , 133
Lancia , 147
Land Rover , 330
Lexus , 26
Lincoln , 8
Mazda , 566
Mercedes-Benz , 7215
MINI , 214
Mitsubishi , 294
Nissan , 508
Opel , 6921
Peugeot , 3408
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 72
Proton , 3
Renault , 3401
Rover , 202
Saab , 51
Seat , 1885
Škoda , 642
Smart , 165
Spyker , 1
Ssangyong , 70
Subaru , 27
Suzuki , 210
Tata , 2
Toyota , 644
Triumph , 3
TVR , 1
UAZ , 3
VW Volkswagen , 12619
Volvo , 294
Wartburg , 4
Yugo , 86
Zastava , 50

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Maj 16:08
Линк
, ,

Peugeot 407 coupe 2,0hdi

6 100 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 10:13
Линк
,

BMW 320D Coupe 2009

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 04:18 ,

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:52 ,

Renault Master tdi 1996

6 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:47 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:35 ,

Mercedes B180CDI 109ks 6 brzini manuel

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:35
Линк
,

BMW X3 2.0d xDrive M sport M paket

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:35 ,

Peugeot 308 1.6HDI 92ks Euro 5 2012godina

5 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:20 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -13

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:12 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI Elegance Itno

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:06 ,

VW Touareg 3.0 TDI

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:40 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:29 ,

Citroen C3

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:28 ,

FIAT PUNTO

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19
Линк
,

BMW X3 2.0d xDrive M sport M paket

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:12 ,

Seat Leon 1.9 77kw(105ks)

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:12 ,

Audi A5 3.0 310ps MTM

7 000 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12 , ,

Renault megane

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:12 , ,

KIA CEED 1.4 benzin/plin 66kw 90ps 2010g

2 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:12 ,

renault

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12
Линк
,

Bmw 525 TDS 1995

1 450 EUR Намалена цена

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12 ,

Corolla 2.0 D4d 116ks Max oprema!

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:12 ,

Se prodava fiat punto

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:12 ,

Fiesta

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:12 ,

Ford Mondeo 16v

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:12 ,

Se prodava

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:12 ,

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:12 , ,

BMW 116D

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:11 ,

Opel Antara 4x4 185 ks

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:11 ,

GOLF 7 1.6 BMT CUP TECHNOLOGY

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:11 , ,

SE PRODAVA MERCEDES E270 cdi

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:11 ,

Prodavam opel zafira 2.2dti

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:11 ,

Opel corsa 1.7DTI 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:11 ,

Touran 2cc tdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:11 ,

Renault megane 1.5dci 2008god

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:11 , ,

Fiat Grande Punto 1.4 benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:11 , ,

Се продава / Se prodava

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:11 ,

Opel corsa 1.7DTI 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:11 Shitorja , ,

Bmw E90 320d /// Facelift * God 2010*

9 500 MKD

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 , ,

Golf V 1.4 benzin

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:10 , ,

Seat Leon 1.6 tdi 105ks dsg

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:10 , ,

Mercedes-Benz C200 Coupe vo odlicna sostojba

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

VW Golf 6 2.0 TDI Higline

1 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:10 , ,

Audi Q7 4.2 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 , ,

Mercedes-Benz E klassa320 mnogu cuvana

8 700 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI Mal Kamion

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:10 Shitorja ,

AUDI A4 2.0TDI 150KS *ULTRA* -17

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:10 ,

Mercedes E220 CDI Redizajn 2001 Avtomatik

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:06 ,

Audi A4 2.0TDI 143ks 2013 euro5B

13 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:06 ,

AUDI A4 2.0TDI 143ks 6 brzini manuel

8 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:56 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI -06

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione