Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 1033
Alpina , 2
Audi , 5307
BMW , 5345
Cadillac , 2
Chevrolet , 177
Chrysler , 100
Citroën , 1797
Dacia , 63
Daewoo , 336
Daihatsu , 30
Dodge , 37
Fiat , 2159
Ford , 3056
Honda , 313
Hummer , 1
Hyundai , 630
Infiniti , 1
Isuzu , 6
Jaguar , 71
Jeep , 201
Kia , 364
Lada , 94
Lancia , 124
Land Rover , 305
Lexus , 19
Lincoln , 8
Mazda , 483
Mercedes-Benz , 6847
MINI , 174
Mitsubishi , 260
Nissan , 430
Opel , 6006
Peugeot , 2941
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 56
Proton , 1
Renault , 2974
Rover , 179
Saab , 49
Seat , 1689
Škoda , 544
Smart , 106
Spyker , 1
Ssangyong , 56
Subaru , 21
Suzuki , 157
Tata , 2
Toyota , 542
Triumph , 2
TVR , 1
UAZ , 3
VW Volkswagen , 11774
Volvo , 258
Wartburg , 4
Yugo , 59
Zastava , 37

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Pri 09:53
Линк
,

VW Passat 2.5 TDI V6 4 motion 202PS full oprema 2004

3 750 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 21:19
Линк
Shitorja ,

Rav 4 2.2 136ks 2008g 4x4

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:38
Линк
,

VW Passat 2.0 tdi

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:17 ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:13 , ,

Chevrolet Aveo

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 ,

MERCEDES E280 4MATIC EVO

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:09 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:03 , ,

AUDI A6 2.7 TDI quattro

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:02 ,

VW passat 1.9tdi 105 к.с

2 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 ,

MERCEDES BENZ E220CDI 2010

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 , ,

VW Touran 2.0 TDI 8V DSG 2007G *MOZNA ZAMENA*

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:00 ,

FIAT PUNTO 1.3 multijet

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:59 ,

Lexus RX 300

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:58 ,

Bmw Coupe 320

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:56 , ,

VW Golf 4 1.9tdi 90ks 2000 registrirano kako novo full

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 , ,

Polo 1.4 benzin .god 2002

2 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 , ,

Audi A6 2.0 TDI 18 Zoll BBS

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:50 ,

Mercedes-Benz A160 CDI KLIMA UVOZ OD GERMANIJA

4 600 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:48 , ,

BMW 320 D 177 KS NOVO 07 -08

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:48 ,

Fiat Doblo 1.9 mulitijet

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 ,

Extra Polo 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:44 ,

VW Touareg

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Shitorja ,

MINI COOPER 1.6 KAKO OD SALON -06 FULL OPREMA

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:40 , ,

Prodavam Renault Kangoo 4x4

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 ,

Mazda 6 skyactiv 2.2 diesel 2014 donesena od Ch

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:35 , ,

Mercedes E280 Avantgarde 4Matic

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:34 ,

Audi A4 2008 avtomatik

10 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:33 , ,

Peugeot 508 1.6 hdi -11

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:32 , ,

AVEO 1.2 2007 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

1 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:27 , ,

Opel Vectra 2.5 automatik

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:26 , ,

Audi Q7 3.0 tdi ne uvezena

27 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:24 ,

Opel Zafira 1.9 cdi 7 sedista

4 700 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:21 , ,

Opel Astra 1.7 DTI 2005 ful oprema

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:19 ,

Audi A4 -08

10 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:18 ,

Mercedes-Benz ML 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 ,

Audi q7

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:02 , ,

VW GOLF 4 TDI 1,9 ODLICNA SOSTOJBA NE E OD UVOZ

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02
Линк
,

Peugeot 207 1.4 benzin uvoz CH klima 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:02 ,

Bmw 730 d 3.0 -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:58 ,

VW GOLF 7 1.6 -13

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 , ,

VW Golf sportsvan tsi 2014

12 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:42 ,

AUDI Q7 3.0TDI V6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 ,

Peugeot 307 XS 2.0 140hp

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:34
Линк
,

Renault Megane biznis edition 1.5dci uvoz Ch euro 6 novo

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 Shitorja , ,

MERCEDES-BENZ CLK Kabrio / Automatic -03

7 000 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30
Линк
,

Renault Scenic 1.5dci nov uvoz Ch euro 5 fabrika

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

Mercedes-Benz C 200

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:29 ,

Mercedes-Benz B 180 diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:27 Shitorja , ,

VW Golf 5 sport 2005 2.0 fsi

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione