Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 916
Alpina , 1
Audi , 5092
BMW , 5133
Cadillac , 2
Chevrolet , 142
Chrysler , 92
Citroën , 1608
Dacia , 52
Daewoo , 292
Daihatsu , 24
Dodge , 33
Fiat , 1865
Ford , 2739
Honda , 283
Hummer , 1
Hyundai , 549
Isuzu , 4
Jaguar , 63
Jeep , 191
Kia , 334
Lada , 77
Lancia , 112
Land Rover , 284
Lexus , 17
Lincoln , 7
Mazda , 433
Mercedes-Benz , 6622
MINI , 149
Mitsubishi , 238
Nissan , 387
Opel , 5373
Peugeot , 2616
Piaggio , 1
Porsche , 45
Proton , 1
Renault , 2629
Rover , 167
Saab , 47
Seat , 1540
Škoda , 489
Smart , 88
Spyker , 1
Ssangyong , 47
Subaru , 18
Suzuki , 134
Tata , 2
Toyota , 497
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 11152
Volvo , 239
Wartburg , 4
Yugo , 42
Zastava , 29

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

31 Mar 16:18
Линк
, ,

Citroen Xanitia 1999

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
Dje 01:45
Линк
,

Opel Astra 1.6 benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 18:04 , ,

BMW X5

7 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:02 ,

pasat 2.0 tdi automatik

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:56
Линк
,

Renault Megane 1.4tci nov so uvoz CH gt line staklo

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:52 Shitorja ,

MAZDA 6

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:49 , ,

Mazda 3

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:48 ,

Mercedes-Benz B 180

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:45 ,

MERCEDES-BENZ S320 BUSSINES PACK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:43 ,

VW Tiguan 2.0 tdi

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-Jet Dizel 90KS 6 Brzini

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:40 , ,

Mercedes-Benz E 220

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 ,

Audi A6 quatroo vo odlicna sostojba

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:38 ,

VW CADDY 2.0 SDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:29 , ,

Range Rover HSE SPORT 3.6 TOP

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:27 , ,

Volkswagen Passat CC

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:25 , ,

Mercedes-Benz ML320 so AUTO PILOT full oprema

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 ,

Mercedes-Benz CLS 320

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 ,

Volvo XC 90 2.4 awd

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 ,

ALFA ROMEO 159 VO ODLICNA SOSTOJBA

2 900 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:10 ,

CITROEN XSARA 2.0 TDI 90 KS

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:03 , ,

Hyundai Pony

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 ,

Se prodava ford escort po povolna cena

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:55 , ,

Renault Megane 1.9

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:52 Shitorja ,

Peugeot 508 1.6 HDI

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:50 ,

Renault Scenic 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 , ,

MERCEDES-BENZ C 220

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:42 Shitorja , ,

VW Passat 2.0 tdi neuvezen 2013

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI

16 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:32 , ,

Audi A4 2.0 143k Sline -09

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:32 , ,

VW GOLF 5 2.0 140 PS FULL OPREMA

100 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

Fiat Bravo 1.9 JTD GT

1 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23
Линк
,

Ford Galaxy 1.9 tdi reg mk cela godina KLIMA EXTRA

1 100 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22
Линк
,

Ford Galaxy 1.9 tdi reg mk cela godina KLIMA EXTRA

1 100 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 ,

Audi A4 TOP

11 300 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:15 , ,

Fiat Grande Punto 1.3 mjet 66kw 2007 sport

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:13 , ,

PEUGEOT 307 1.4HDI ODLICNO

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 ,

Audi A8 4.2 Quattro

32 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 Shitorja , ,

VW Passat CC 2.0 tdi 2011 Avto M&S

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:59 ,

VW Polo 1.4 TDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 Shitorja , ,

VW Passat CC 2.0 tdi 2011god Avto M&S

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:51 , ,

Mercedes-Benz E 220 cdi blueefficiency 2009

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:49 , ,

Fiat Stilo 1.9jtd -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:45 ,

VW Golf 5

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:45 ,

MERCEDES Benz E 320 CDI AVANGARDE

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:44 , ,

Mazda 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione