Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 1
Alfa Romeo , 691
Audi , 4475
BMW , 4556
Chevrolet , 94
Chrysler , 81
Citroën , 1214
Dacia , 37
Daewoo , 205
Daihatsu , 19
Dodge , 25
Fiat , 1340
Ford , 2091
Honda , 216
Hyundai , 405
Isuzu , 1
Jaguar , 51
Jeep , 153
Kia , 250
Lada , 52
Lancia , 86
Land Rover , 237
Lexus , 15
Lincoln , 6
Mazda , 345
Mercedes-Benz , 6007
MINI , 94
Mitsubishi , 186
Nissan , 309
Opel , 4102
Peugeot , 1956
Piaggio , 1
Porsche , 35
Proton , 1
Renault , 1956
Rover , 151
Saab , 38
Seat , 1224
Škoda , 362
Smart , 49
Ssangyong , 33
Subaru , 15
Suzuki , 77
Tata , 2
Toyota , 366
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 9556
Volvo , 208
Wartburg , 3
Yugo , 23
Zastava , 18

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 13:21
Линк
Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDi

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 23:22
Линк
,

SE PRODAVA AUDI A6 2.5 TDI 176KS

1 MKD

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 03:52 ,

Renault Master tdi 1996

6 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:47 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:12 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI Elegance Itno

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:06 ,

VW Touareg 3.0 TDI

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:29 ,

Citroen C3

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:28 ,

FIAT PUNTO

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

Mercedes E220 CDI Redizajn 2001 Avtomatik

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:56 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI -06

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:25 ,

TOJOTA D-4D DIZEL 2003 ful oprem FOKUS

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:25 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:11 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:10 ,

Ford Escort

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:51 , ,

TOJOTA 2003 F. FOKUS I POLO DIZEL REG. SO KLIMA

2 500 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:47 , ,

Skoda Superb 1.8 tsi

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:47 ,

BMW X5 Xdrive 3.5 d

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:45 ,

Mercedes-Benz ML 320

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:31 , ,

Opel Vectra GTS

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 Shitorja ,

VW POLO 1.4 TDI 59 kw.2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:18 , ,

Citroen C2 -09

3 099 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:03 Shitorja ,

CITROEN C1 1.0 i 70 ks. 2007 god

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:42 ,

VW Golf -06

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41 ,

Mercedes-Benz CLS 320

16 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:39 , ,

BMW 525

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:37 ,

Opel Vectra 1.7

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:28 ,

BMW X5

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 ,

VW Touran dizel -06

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:23 , ,

VW Golf 6 1.4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22 , ,

Opel Vectra 2.0 DTI full oprema

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:55 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 105 ks

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 ,

BMW 316 Ti Compact

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

Audi A8 4.0

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

VW Golf 3 ITNO

1 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:38 ,

VW TOURAN

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 ,

Mazda 5 -06

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20
Линк
, ,

Passat CC R-Line BLUEMOTION 2.0 TDI

12 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:13 ,

Peugeot J5

1 MKD

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:12 , ,

Peugeot Partner -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:12 ,

VW Volkswagen Sharan

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 , ,

Opel Vivaro

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 22:09 , ,

TOYOTA 2003 D-4D DIZEL FUL OPR - FOKUS 2002

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:06 , ,

Bmw X3 3.0 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:53
Линк
,

AUDI A6 quattro TDI

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:48 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:47 ,

BMW 530D

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione