Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 1
Alfa Romeo , 583
Audi , 3972
BMW , 4098
Chevrolet , 75
Chrysler , 75
Citroën , 1022
Dacia , 32
Daewoo , 159
Daihatsu , 14
Dodge , 19
Fiat , 1048
Ford , 1748
Honda , 185
Hyundai , 328
Isuzu , 1
Jaguar , 35
Jeep , 125
Kia , 196
Lada , 45
Lancia , 74
Land Rover , 205
Lexus , 14
Lincoln , 4
Mazda , 287
Mercedes-Benz , 5479
MINI , 65
Mitsubishi , 161
Nissan , 253
Opel , 3397
Peugeot , 1617
Piaggio , 1
Porsche , 27
Proton , 1
Renault , 1588
Rover , 137
Saab , 33
Seat , 995
Škoda , 303
Smart , 25
Ssangyong , 28
Subaru , 10
Suzuki , 53
Tata , 1
Toyota , 285
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 8333
Volvo , 182
Wartburg , 2
Yugo , 15
Zastava , 14

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

18 Shk 18:05
Link:
, ,

MERCEDES C KLASA

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Shk 20:57
Link:
, ,

VW Tiguan

11 550 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 18:04
Link:
,

Seat leon

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:59 , ,

Мitsubishi Pajero

11 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

Mercedes-Benz S 350

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 Shitorja ,

MERCEDES E220 CDI 110kw AVTOMATIK 04g. AVTOCENTAR

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:54 Shitorja ,

Volkswagen Passat 1.4 TSI

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:50 ,

Renault Megane 2 dci ekstra full oprema

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:47 Shitorja ,

Mini one cabrio

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 ,

Audi A4 2.0 TDI

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:44 Shitorja ,

Mercedes-Benz ML 280 ekstra moze zamena

11 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 Shitorja ,

Volkswagen Passat 1.4 TSI

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32
Link:
,

chevrolet captiva 2006 dizel

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Shitorja ,

Passat 2.0 TDI, automatik , extra , moze i zamena

5 399 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:12 ,

Audi A6

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:10 ,

Mercedes-Benz R klasa 6 sedista

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 ,

Audi A6

6 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 , ,

Mercedes-Benz C 200

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:50 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI -03

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:38 ,

Renault Megane 1.9dci 120ks -04

2 099 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 ,

Fiat Bravo 1.8

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 ,

Citroen C3

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:32 , ,

Fiat Bravo -08

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 ,

Mercedes-Benz E class 280 -08

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 ,

BMW 330d

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:28 ,

Peugeot Partner

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Shitorja , ,

se prodava pezo partner

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Shitorja , ,

Renault Megane -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 , ,

BMW 525 TDS -99

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:17 ,

BMW 530d

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:12 ,

MINI COPER

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 ,

Toyota Corolla 1.6 -07

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:02 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS NAVI LED S-LINE -09 MT Auto

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:00 Shitorja , ,

Audi A3 2.0Tdi(140Ps) “TOP SOSTOJBA”

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59
Link:
,

Mercedes

4 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 ,

AUDI A4 QUATRO 3.0

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:51 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:50 ,

PEUGEOT 407

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 , ,

Citroen Berlingo Tovarno

4 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 ,

Pasat 2007 TDI EXSTRA CENA

222 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 , ,

Bmw 318d

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Shitorja ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS COSMO 7SED -08 MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:21 , ,

BMW 118d F20 M Paket

11 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!

Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mk


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | ##LOCATION##juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim