Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Alfa Romeo , 411
Audi , 3131
BMW , 3370
Chevrolet , 48
Chrysler , 59
Citroën , 721
Dacia , 25
Daewoo , 119
Daihatsu , 10
Dodge , 10
Fiat , 698
Ford , 1305
Honda , 153
Hyundai , 225
Jaguar , 22
Jeep , 84
Kia , 144
Lada , 29
Lancia , 58
Land Rover , 151
Lexus , 14
Lincoln , 4
Mazda , 226
Mercedes-Benz , 4714
MINI , 37
Mitsubishi , 107
Nissan , 184
Opel , 2394
Peugeot , 1177
Porsche , 20
Proton , 1
Renault , 1136
Rover , 114
Saab , 28
Seat , 686
Škoda , 219
Smart , 16
Spyker , 1
Ssangyong , 19
Subaru , 10
Suzuki , 28
Tata , 1
Toyota , 218
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 6378
Volvo , 135
Yugo , 9
Zastava , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

18 Nën 14:16
Линк
, ,

Volvo xc60 D5 AWD 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 08:33
Линк
, ,

Mercedes-Benz A 170 cdi

1 800 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 09:59 , ,

BMW 525 D

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 , ,

BMW X3 3.0d 218ks automatic

8 300 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 , ,

Audi A4 3.0TDI Quattro

13 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:58 Shitorja ,

Mercedes-Benz 350 BlueTEC AMG 4matic 2012

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 , ,

Mercedes-Benz E 220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:49 ,

VW Golf 2.0TDI s-line extra ponuda

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:49 ,

Seat Ibiza 1.4 benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 Shitorja ,

Ford Mondeo 2.0tdci titanium kupeno od MiDa

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:23 , ,

BMW X5 35 XD od Amerika so mnogu oprema

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

BMW 530D 2003

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:52 ,

Audi A8 4.2 TDI V8 quattro

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:28 Shitorja ,

Mercedes-Benz E 200 cdi BlueTEC 2015

19 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:19 ,

VW Passat 1.9 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:52 ,

Skoda Yeti 1.6 TDI * Kako Od Salon *

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:51 , ,

PEUGEOT 308 1,6 HDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:26 ,

Audi A6 1999

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:25 ,

Renault Megane 1.6 16v

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:21 Shitorja , ,

Seat Ibiza 1.2 TDI Stylance 2012

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:05 , ,

VW Passat 2.5tdi v6 karavan automatic

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 ,

Seat Ibiza 1,9 tdi, 131ks

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:30 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21 ,

Mercedes-Benz A 180 2.0cdi 2005

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21 , ,

Mercedes-Benz C 220

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:20 ,

Mercedes-Benz E 220

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 ,

Mercedes-Benz CL 500

13 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13 ,

BMW 525 D

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 , ,

Mercedes-Benz C 220

3 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:40 , ,

Mercedes-Benz C 220 automatic kako nova

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:26 , ,

Peugeot 307 dizel 2002

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:22 , ,

BMW 525D x-drive 4x4

9 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:20 ,

Mercedes E270 CDI Avangarde

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:18 ,

BMW 530 2010

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 ,

Mitsubishi Lancer 2009 benzin plin

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 , ,

Mercedes-Benz ML 320 4×4

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:54 ,

VW Polo 2008 1.2 benzin

3 299 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 , ,

Fiat Ducato pali vozi

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 22:38 , ,

Mercedes-Benz B200 140ks 2006

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 , ,

Peugeot 307

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 ,

Audi A6 Karavan 3.0 TDI Quattro 4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 ,

Opel Astra benzin plin 1999 so full oprema

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
Dje 22:18 , ,

Audi A6

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 , ,

VW Passat 2.0tdi 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:14 , ,

Lancia Delta 1.4 T-Jet 150ks prv sopstvenik

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:08 , ,

Audi A4 1.9 tdi 131ps

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione