Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Alfa Romeo , 82
Audi , 938
BMW , 1082
Chevrolet , 8
Chrysler , 21
Citroën , 211
Dacia , 13
Daewoo , 29
Daihatsu , 3
Dodge , 2
Fiat , 164
Ford , 440
Honda , 36
Hyundai , 69
Jaguar , 1
Jeep , 20
Kia , 32
Lada , 9
Lancia , 15
Land Rover , 32
Lexus , 4
Lincoln , 2
Mazda , 56
Mercedes-Benz , 1911
MINI , 2
Mitsubishi , 33
Nissan , 55
Opel , 675
Peugeot , 294
Renault , 290
Rover , 31
Saab , 7
Seat , 152
Škoda , 91
Smart , 2
Ssangyong , 5
Subaru , 1
Suzuki , 4
Tata , 1
Toyota , 60
TVR , 1
VW Volkswagen , 1903
Volvo , 49
Yugo , 4
Zastava , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 08:56
Линк
Shitorja ,

Mercedes-Benz CLK 270 coupe 2003

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:17
Линк
Shitorja ,

Clk 270

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:02
Линк
,

VW Golf 7 1.6 BMT cup technology

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 23:22 ,

Opel Astra -99

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
Sot 23:18 , ,

VW Passat 2.0tdi 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:14 , ,

Lancia Delta 1.4 T-Jet 150ks prv sopstvenik

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:08 , ,

Audi A4 1.9 tdi 131ps

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:49 ,

BMW X5 3.0d

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:33 , ,

Fiat Bravo multijet 1.9 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:21 , ,

Mercedes-Benz C200 cdi

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:12 ,

MERCEDES C200 AVANTGARDE

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:10 ,

MERCEDES C200 AVANTGARDE

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:48 , ,

Mercedes-Benz 200 D 2002

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:39 ,

BMW X5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:38 ,

BMW 745d individual

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:18 , ,

Ford Focus 1.8kw 115ks dizel

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:45 ,

Audi A6 QUATTRO 2.7 TDI

10 800 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:29 , ,

BMW 530 d Socuvan 310.000km

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:54 ,

BMW 525d m-paket

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:37 , ,

BMW X5 218HP redesign

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:32 ,

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:13 , ,

Opel Astra Classic -99

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:00 ,

VW Passat

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:58 ,

MERCEDES-BENZ VANEO 1.7

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:40 Shitorja , ,

Audi A6

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:07 , ,

Mercedes-Benz E220 CDI

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:06 , ,

Mercedes-Benz E 290 turbo dizel

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:04 , ,

BMW X5

7 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:40 ,

Audi A6 quatroo vo odlicna sostojba

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:10 , ,

Opel Vectra C dizel 2004 odlicna

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:59 , ,

Mercedes-Benz E 320CDI Evo

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:56 Shitorja , ,

Opel Insignia 2.0cdti 2010 dizel

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:49 , ,

Fiat Stilo 1.9jtd -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:45 ,

MERCEDES Benz E 320 CDI AVANGARDE

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:45 ,

VW Golf 5

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:45 ,

Toyota Avensis Verso D4D

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:21 ,

Peugeot 306 2.0 HDI Prv sopstvenik

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:00 ,

Kia Sportage 2006 dizel registrirano

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:38 ,

Toyota Hilux

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:37 , ,

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:25 , ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 232ks Full Oprema

9 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:59 ,

BMW 330

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:48 ,

BMW E60 525 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:39 ,

Opel Astra 1.9 cdti

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:03 , ,

Audi A6 2.7 TDI quattro

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:58 ,

Lexus RX 300

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:17 ,

Audi q7

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:02 ,

Bmw 730 d 3.0 -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:30 ,

Mercedes-Benz C 200

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:48 , ,

Mercedes-Benz W211 E320 cdi 2004 avantgarde automatic

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:27 Shitorja ,

FORD TRANSIT CUSTOM limited CH 2.2 tdci 125 ps

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione