Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Alfa Romeo , 12
Audi , 234
BMW , 273
Chevrolet , 2
Chrysler , 4
Citroën , 65
Dacia , 10
Daewoo , 8
Daihatsu , 2
Fiat , 39
Ford , 122
Honda , 8
Hyundai , 21
Jeep , 2
Kia , 8
Lada , 6
Lancia , 2
Lexus , 1
Lincoln , 1
Mazda , 15
Mitsubishi , 15
Nissan , 12
Opel , 177
Peugeot , 71
Renault , 76
Rover , 7
Saab , 1
Seat , 37
Škoda , 47
Smart , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 2
Toyota , 18
TVR , 1
Volvo , 10
Yugo , 3
Zastava , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

31 Mar 16:18
Линк
, ,

Citroen Xanitia 1999

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
11 Pri 13:55
Линк
, ,

Toyota Corolla 1.4 Diesel

5 250 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:28
Линк
,

Audi A8 3.0 tdi quattro 4x4 2004

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 15:09 ,

Ford Escort -92

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:28
Линк
,

Audi A8 3.0 tdi quattro 4x4 2004

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:15 , ,

Renault Laguna 2.2 dcI karavan

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:03 , ,

AUDI A6 2.7 TDI quattro

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:59 ,

Lexus RX 300

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:17 ,

Audi q7

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:02 ,

Bmw 730 d 3.0 -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:30 ,

Mercedes-Benz C 200

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 05:11 , ,

BMW 520 dizel

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 02:10 ,

Mercedes E220 CDI Redizajn 2001 Avtomatik

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:47 , ,

Skoda Superb 1.8 tsi

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:39 , ,

BMW 525

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:10 , ,

Opel Vivaro

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 22:05 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:48 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:05 ,

BMW 330

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:03 , ,

Mercedes-Benz C220 obicen dizel

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:52 ,

Opel Astra G 1.7 99

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:51 ,

BMW 7 745d 330ps V8 12 -06

12 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:08 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi v

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:50 ,

Renault Megane 2 dci ekstra full oprema

2 500 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:58 , ,

Opel Vectra C dizel 2004 odlicna

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:42 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:25 ,

BMW 535D

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:49 , ,

Mercedes-Benz E 220 cdi blueefficiency 2009

11 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:09 ,

Mercedes-Benz E270

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 03:58 ,

Ford Galaxy

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 01:49 ,

MERCEDES C220 CDI 150 KS

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 01:49
Линк
, ,

Audi a6 2.5tdi 150 ps

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 09:04 , ,

Renault Laguna 2002

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 00:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
11 Pri 22:43 , ,

Fiat Puntо bez zamena Itno

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 20:56 , ,

Hyundai Elantra moze i zamena

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 18:49 ,

BMW 530 X DRIVE

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 15:24 ,

Mercedes-Benz E 220

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 14:56 , ,

Mercedes-Benz C220

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Pri 14:01 ,

Fiat Doblo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 13:55
Линк
, ,

Toyota Corolla 1.4 Diesel

5 250 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 11:36 , ,

Mercedes-Benz C270 Avangarde

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 02:04 ,

SE PRODAVA OPEL VECTRA 2.2

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 02:04 , ,

Mercedes-benz c200 2002 cdi

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 23:46 , ,

Fiat Ducato pali vozi

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
10 Pri 23:22 ,

Opel Astra -99

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
10 Pri 20:42 , ,

bmw 530 registriran so zelen karton cela godina

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 20:29 , ,

BMW 530 d Socuvan 310.000km

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 20:28 , ,

passat 2.0 b6 3900 eu zamena za traktor

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Pri 19:55 ,

BMW 525d m-paket

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Pri 19:13 , ,

Opel Astra Classic -99

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione