Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 8
Aixam , 4
Alfa Romeo , 1396
Alpina , 6
Audi , 6727
Bentley , 5
BMW , 6887
Buick , 3
Cadillac , 10
Chevrolet , 777
Chrysler , 150
Citroën , 3006
Corvette , 4
Dacia , 168
Daewoo , 722
Daihatsu , 77
DeTomaso , 1
Dodge , 60
Ferrari , 1
Fiat , 3853
Ford , 5048
GMC , 5
Great Wall , 11
Honda , 474
Hummer , 19
Hyundai , 1077
Infiniti , 7
Isuzu , 13
Jaguar , 110
Jeep , 328
Kia , 677
Lada , 529
Lancia , 210
Land Rover , 439
Landwind , 1
Lexus , 43
Lifan , 1
Lincoln , 12
Maserati , 7
Maybach , 1
Mazda , 778
Mercedes-Benz , 8893
MG , 5
MINI , 355
Mitsubishi , 454
Morgan , 1
Nissan , 722
NSU , 2
Opel , 9222
Peugeot , 4577
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 161
Proton , 4
Renault , 4441
Rover , 261
Saab , 61
Seat , 2578
Škoda , 1012
Smart , 287
Ssangyong , 98
Subaru , 60
Suzuki , 467
Tata , 4
Tesla , 4
Toyota , 932
Triumph , 4
TVR , 3
UAZ , 19
VW Volkswagen , 15692
Volvo , 349
Wartburg , 8
Yugo , 550
Zastava , 312

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Gush 19:46
Link:
, ,

Citroen DS5 2012 hybrid 200ks top ponuda

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Gush 08:14
Link:
,

Audi A8 3.0D 2009 Facelift

17 000 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 13:22
Link:
, ,

Seat Ibiza

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Sot 01:05 , ,

Seat Altea 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:59 ,

Seat Alhambra 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:38
Link:
,

Audi A3 2.0 TDI

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:28
Link:
, ,

VOLVO XC90 7-SEDISTA

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:03 ,

Lexus NX 300h President Luxury

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:51 ,

OPEL INSIGNIA 1.6D 136KS MATRIX 2018

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:27 ,

BMW 320d

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 105 KW 142KS 2010 GODINA AVTOBANDA

9 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:02 Shitorja ,

HYUNDAI I10 1.1 BENZIN 2009 GOD - AVTOBANDA -

3 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:00 , ,

Audi A6 3.0 quatro tdi S line 171kw 2008

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 , ,

ИТНО СЕ ПРОДАВА PEUGEOT PEZO ПЕЖО 207 1.6HDI

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 ,

Kia Magentis 2001

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:35 , ,

Ford Fiesta 1.3 benzin 55kw

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:14 , ,

Ford fiesta ghia 1.2 benzin so 155000km uvesena od NL

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:07
Link:
,

Bmw E60 530d 2004 - Registrirana/Servisirana

5 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:53 Shitorja ,

HONDA ACCORD 2.2 i-CTDI 140KS. (REDIZAJN)

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:53 Shitorja , ,

Land Rover Discovery Sport 2.0 180ks

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:51 ,

Ford transit custom 2.2 TDCI

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:50 Shitorja , ,

Audi A8 4.2 TDI 250kw

47 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:50 Shitorja , ,

BMW 520-F10

16 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 Shitorja , ,

Audi Q7 4.2 TDI

28 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:41 Shitorja , ,

Porsche Cayenne Turbo 4.8 V8 590ks benzin

40 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:31 Shitorja ,

MERCEDES E220 CDI 170KS 2015g BLUETEC Ad Blue 9G TRONIC F1

21 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:30 Shitorja ,

MERCEDES E220 CDI 170KS 2015g BLUETEC Ad Blue 9G TRONIC F1

21 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:28 Shitorja ,

AUDI A4 2.0TDI 170ks QUATTRO 4X4 2011g

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:17 , ,

Peugeot 206 2003

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:16 ,

Се продава OPEL VECTRA 1.9 CDTI

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 , ,

Citroen C3 1.4 2003 god Atest plin full oprema

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:55 Shitorja ,

FIAT 500L 1.6 16v JTD multijet CH

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:45 Shitorja ,

BMW F10 520d 190ks navi registriran servisiran mozna zamena

13 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:43 Shitorja ,

AUDI A3 1.9TDI 105ks 178000km SPORTBACK MAKSAUTO

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:43
Link:
,

Се продава Mercedes Benz AMG GT 63 Coupe 4 dors

148 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:29 ,

Opel Astra twinport

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:12 ,

Mercedes CLS 350cdi 2010god AT7 224ks

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:12 ,

Daihatsu Terios 1.5i , 105ks , 4x4 , 2010god

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:01 , ,

Mazda Pick up 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:23 ,

Opel Corsa D 1.2 benzin i plin LPG 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:02 Shitorja , ,

Bmw 520xd 190ks noviot motor 8g tronic 2015g

24 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:59 , ,

Mercedes-Benz 200 plin benzin 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:55 , ,

Renault Fluence Sportway 1.5dci, 89.000km

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 17:49 , ,

Ford Focus 1.8 tddi

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:47 ,

Mercedes benz

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:43 , ,

Seat Leon FR 150ks 2019

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:37 ,

Bmw 530 x-drive F10 2013

21 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:22 ,

VW Golf 7 2.0 TDI uvez od Germanija so vozenje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione