Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 6
Aixam , 4
Alfa Romeo , 1350
Alpina , 7
Audi , 6284
Bentley , 4
BMW , 6368
Buick , 3
Cadillac , 10
Chevrolet , 683
Chrysler , 145
Citroën , 2803
Corvette , 4
Dacia , 149
Daewoo , 657
Daihatsu , 63
Dodge , 52
Ferrari , 2
Fiat , 3577
Ford , 4739
GMC , 3
Honda , 435
Hummer , 14
Hyundai , 1007
Infiniti , 4
Isuzu , 10
Jaguar , 104
Jeep , 313
Kia , 626
KTM , 1
Lada , 496
Lancia , 207
Land Rover , 387
Landwind , 1
Lexus , 35
Lifan , 1
Lincoln , 10
Maserati , 5
Mazda , 689
Mercedes-Benz , 8254
MG , 5
MINI , 290
Mitsubishi , 436
Morgan , 1
Nissan , 638
NSU , 2
Opel , 8534
Peugeot , 4264
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 117
Proton , 4
Renault , 4142
Rover , 244
Saab , 57
Seat , 2376
Škoda , 919
Smart , 260
Spyker , 1
Ssangyong , 94
Subaru , 57
Suzuki , 426
Tata , 4
Toyota , 866
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 16
VW Volkswagen , 14810
Volvo , 329
Wartburg , 9
Yugo , 504
Zastava , 303

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Pri 15:45
Link:
Shitorja , ,

BMW 118

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 08:34
Link:
, ,

BMW X1 Sdrive 177ks

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13
Link:
, ,

Renault Megane Cabrio 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 17:03 , ,

Hyundai Pony

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 ,

Audi A4 2.0tdi 143ks s-line 2009

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:00 ,

Se prodava ford escort po povolna cena

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:55 , ,

Renault Megane 1.9

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:51 Shitorja ,

Peugeot 207 1.6 hdi 2007 full

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:50 , ,

MERCEDES-BENZ C 220

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:50 ,

Renault Scenic 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 ,

AUDI Q7 3.0 TDI V6 -07

16 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:48 ,

BMW X3

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:48 , ,

Ford Probe

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:46 ,

Se kupuvaat zdravi havarisani vozila

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:44 ,

Audi A4 1.9 tdi -01 registrirana so zelen karton

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:42 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI

16 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:39 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9TDI 2005

4 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:39 Shitorja ,

Skoda Superb tdi 120kw 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:39 Shitorja , ,

BMW 330 245KS Facelift M-Paket 2009

12 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39
Link:
,

Seat Ibiza 1.2 tdi 2011 perfektna

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:35 Shitorja ,

VW Golf 6 2011 1.6 tdi so ful oprema

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:35 Shitorja ,

HYUNDAI i20 1.4 BENZIN 12 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35 ,

Opel Astra 1.7CDTI

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:33 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2005 god.

4 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32 , ,

Audi A4 2.0 143k Sline -09

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:30 ,

Fiat Bravo 1.9 JTD GT

1 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 , ,

VW Golf 7 1.2 TSI bluemotion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:26 ,

VW Passat 2.0 TDi Highline bluemotion

12 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:25 Shitorja ,

VW Golf 6 2011 1.6 tdi so ful oprema

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:24 , ,

Ford Mondeo

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:23 Shitorja , ,

BMW 330 245KS Facelift M-Paket 2009

12 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 ,

Audi A4 TOP

11 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:18 Shitorja , ,

PEUGEOT 407 2.0HDi Sport model, Neuvezena

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:16 , ,

VW Golf 7 2.0 tdi 150ks high line bluemotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:11 ,

Audi A8 4.2 Quattro

32 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 , ,

Skoda Superb 1.4 tsi 93kw 2009 vo ekstra sostojba od MK

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10
Link:
, ,

Mercedes-Benz C 220 dizel 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 , ,

Fiat Grande Punto evo 1.2i exlusive 2012

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:06 , ,

Renault Megane 1.4 TCE

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:06 Shitorja ,

Audi A6 3.0 V6 TDI

17 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 ,

SEAT LEON 1.6 TDI

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:03 , ,

СЕ ПРОДАВА MERCEDES SPRINTER

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:02 , ,

СЕ ПРОДАВА MERCEDES SPRINTER

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:02 Shitorja ,

Mercedes-Benz Glc 250D 204hp 4-Matic Sport

33 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:57 ,

VW Scirocco 2.0 TDI

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:50 Shitorja ,

Audi A6 3.0 V6 TDI

17 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:49 , ,

Fiat Stilo 1.9jtd -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:48 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI Ambience

5 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 Shitorja ,

Hyundai i30 1.6 CRDi Base

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 Shitorja ,

BMW X4 xDrive20d M-Sport pack

33 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:46 , ,

Fiat Tempra 1993

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:45 ,

VW Golf 5

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione