Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Aixam , 2
Alfa Romeo , 1295
Alpina , 5
Audi , 6046
Bentley , 4
BMW , 6129
Buick , 3
Cadillac , 10
Chevrolet , 667
Chrysler , 132
Citroën , 2727
Corvette , 4
Dacia , 143
Daewoo , 634
Daihatsu , 64
Dodge , 50
Ferrari , 2
Fiat , 3465
Ford , 4564
GMC , 2
Honda , 423
Hummer , 14
Hyundai , 982
Infiniti , 3
Isuzu , 10
Jaguar , 98
Jeep , 301
Kia , 608
KTM , 1
Lada , 475
Lancia , 200
Land Rover , 367
Landwind , 1
Lexus , 35
Lifan , 1
Lincoln , 10
Maserati , 5
Mazda , 669
Mercedes-Benz , 7942
MG , 5
MINI , 282
Mitsubishi , 422
Morgan , 1
Nissan , 613
NSU , 2
Opel , 8236
Peugeot , 4149
Piaggio , 8
Pontiac , 3
Porsche , 115
Proton , 4
Renault , 3991
Rover , 230
Saab , 54
Seat , 2298
Škoda , 890
Smart , 258
Spyker , 1
Ssangyong , 84
Subaru , 55
Suzuki , 413
Tata , 4
Toyota , 846
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 16
VW Volkswagen , 14147
Volvo , 326
Wartburg , 9
Yugo , 484
Zastava , 290

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:24
Link:
,

Audi A5 3.0 TDI quattro

10 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:27
Link:
Shitorja , ,

VW Golf 5 2.0 fsi sport

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:02
Link:
, ,

Bmw X5 XDrive M 3.0 diesel

43 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 13:00 , ,

Mercedes S 350 4Matic Long Bluetech Diesel

57 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:59 , ,

Opel Vectra B

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:55 ,

AUDI A4 QUATRO 3.0

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:51 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:50 Shitorja ,

Porsche Cayenne 4.5 v8 Benzin-plin,moze zamena..

9 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Shitorja ,

Bmw 118d Automatik,2008god,Sega donesen od ch

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Shitorja ,

Bmw 525 disel 2005 full oprema

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 , ,

Citroen Berlingo Tovarno

4 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 Shitorja , ,

PEUGEOT 207 1.6HDI 66KW UNIKAT UVOZ HOLANDIJA

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:44
Link:
,

Ford Transit Bus

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:44 ,

VW Golf 7 1.6 tdi dpf 105ks 2014 kako od salon

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:44
Link:
,

VW Passat 2.0 tdi

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 ,

Pasat 2007 TDI EXSTRA CENA

222 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 , ,

Bentley Continental Flying Spur 6.0L W12 - Moze zamena

60 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:26 ,

Mercedes-Benz E 250 CGI Coupe AMG paket PANORAMA

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:24 ,

Citoren C-Elysee 2015

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:19 ,

Audi A6 -12

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

Bmw f30 320d 184KS

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:18 , ,

BMW X1

20 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:05 , ,

BMW X5 3.0D XDrive 300KS

16 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:57 , ,

Audi A4 2.0 tdi

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:57 ,

Chevrolet Tahoe LTZ 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:56
Link:
, ,

Se prodava b6 2008

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:54 , ,

BMW 525d

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 ,

Peugeot 205

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:49 ,

VW Passat -07

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Shitorja ,

FIAT 500

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:43 , ,

Chevrolet Kalos vo odlicna sostojba

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:42 Shitorja ,

FIAT 500

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:42 ,

Se kupuvaat zdravi havarisani vozila

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:41 Shitorja ,

AUDI A6 -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Shitorja , ,

QASHQAI 4x4 1.6 DCI 130 ALL MODE STOP START TEKNA

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:28 Shitorja , ,

Peugeot 508 2.0 hdi 103ks perfektna

7 799 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:28 , ,

VW TIGUAN 2.0TDI 140KS NOV

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 ,

BMW 535D

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:25 ,

Peugeot 206 hdi -06

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

BMW 740

29 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:23 ,

Audi A4 2.0TDI 150ks Design Virtual Cockpit full

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:20 Shitorja , ,

Bmw X1 2.0D 2016 x-line navi alu koza kako novo

17 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:19 , ,

VW Golf 6 1.6tdi 2010 Highline Euro 5

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione