Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Audi , 36
BMW , 41
Chevrolet , 3
Citroën , 7
Fiat , 11
Ford , 5
Honda , 2
Hyundai , 4
Jeep , 2
Kia , 2
Lancia , 2
Lifan , 1
Mazda , 7
MINI , 2
Nissan , 1
Opel , 26
Peugeot , 14
Renault , 13
Seat , 11
Škoda , 5
Subaru , 1
Suzuki , 1
Toyota , 4
Volvo , 6
Yugo , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Maj 12:17
Link:
,

Audi A4 2.0TDI 150ks Design Virtual Cockpit full

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:24
Link:
Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 00:58 ,

VOLVO XC 60 D4

22 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:42 Shitorja ,

BMW 530D GT PANORAMA 2009 8G ATUMATIK AUTOPLAC MEMO

17 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:20 , ,

Renault Kangoo 1.5 dci 2011 63kw

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:13 , ,

Hyundai Matrix 1/5 dci so tri cilindra

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:14 , ,

AUDI A5 COUPE 3.0 QUATRO

12 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:05 , ,

VW Golf 7 2.0 tdi 150ks high line bluemotion

12 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:56 , ,

VW Golf 7 2.0 tdi 150ks high line bluemotion

12 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:24 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:21 Shitorja ,

Mercedes-Benz Class B 180 CDI

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:42 , ,

Audi A6 2.0TDI Automatic Xenon Led

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:24 Shitorja , ,

PEUGEOT 5008 1.6HDI 111KS EU5 MOZE ZAMENA

6 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:14 , ,

Skoda Super B 1,6 TDI 2013 od Porshe MK

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:12 Shitorja ,

Porsche Cayenne 4.5 v8 Benzin-plin,moze zamena..

9 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:11 Shitorja ,

VW Passat 2.0tdi 2009 full option klima

4 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 11:15 ,

BMW 320

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:10 ,

Volvo V50 2.0 d Swiss

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:42 ,

VOLVO V40 D3

14 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 10:33 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6hdi od Euro Impex

4 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:23 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6hdi Full AutoMilano 6mes.garancija

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:12 ,

BMW 520 D MODEL LIMO BUSINESS DIZEL KUPEN MK

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 22:09 , ,

TOYOTA 2003 D-4D DIZEL FUL OPR - FOKUS 2002

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 15:05 Shitorja , ,

VW Golf 1.6TDI 77kw so servisna kniska uvoz od Germanija

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 13:03 ,

Toyota Corolla 1.6 -07

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 12:00 Shitorja , ,

Peugeot 407 1.6 hdi 2005 Avto M&S

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 10:25 ,

Opel Insignia 160 KS

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 10:24 , ,

Lifan X60 Silver Bordo

6 600 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Maj 10:09 , ,

Seat Altea2.0 dizel vo odlicna sostojba

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 07:59 Shitorja , ,

Tikan Avto Plac

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 15:40 Shitorja , ,

FIAT FIORINO QUBO 1.3 M-JET 75KS 10 AUTO KODEKS

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 15:11 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 14:02 , ,

Renault Megane 2010 1.5Dci 110ks

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 13:37 ,

VW Golf 6 -13

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 12:05 Shitorja , ,

Mercedes-Benz B 180 cdi mt

13 900 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 10:26 , ,

BMW X1 1,6 Sdrive 2017 Neuvezeno

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Maj 10:15 Shitorja , ,

VW Phaeton 4 Motion 5.0 TDI

4 470 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:15 Shitorja , ,

Citroen C8 2.0 HDI

1 720 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:11 Shitorja , ,

Audi A6 2001

2 070 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:11 Shitorja , ,

Audi A4 2.5 TDI diesel

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Maj 09:42 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6HDI 90KS EXCLUSIVE MODEL -09

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 09:42 Shitorja ,

SEAT LEON 1.9TDI 105KS LUXURY EDITION -08

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 08:32 , ,

Bmw 318 D socuvan inter guma

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 08:31 , ,

Peugeot 607 2.7 hdi full inter guma

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 23:24 ,

Seat Altea XL 2.0 tdi 103 140 top sostojba

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 15:05 , ,

Bmw X3 2.0 2010

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 11:11 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.2 PLIN-06 AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Maj 19:45 Shitorja ,

Skoda Superb 2.0 tdi 103kw 140ks 2011 ekstra

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 19:44 Shitorja ,

Bmw 118 dizel 105kw 142ks 2009 moze zamena

5 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione