Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 13
Aixam , 3
Alfa Romeo , 187
Alpina , 5
Artega , 1
Audi , 414
Bentley , 5
BMW , 674
Buick , 3
Cadillac , 8
Chevrolet , 344
Chrysler , 35
Citroën , 668
Corvette , 3
Dacia , 44
Daewoo , 356
Daihatsu , 47
Dodge , 10
Ferrari , 2
Fiat , 1290
Ford , 1104
GMC , 2
Honda , 167
Hummer , 9
Hyundai , 366
Infiniti , 3
Jaguar , 20
Jeep , 25
Kia , 155
Lada , 269
Lancia , 65
Land Rover , 15
Landwind , 1
Lexus , 16
Lincoln , 11
Maserati , 2
Maybach , 3
Mazda , 184
MG , 3
MINI , 207
Mitsubishi , 154
Morgan , 1
Nissan , 109
NSU , 3
Opel , 2393
Peugeot , 869
Piaggio , 4
Pontiac , 3
Porsche , 54
Proton , 4
Renault , 890
Rover , 79
Saab , 13
Seat , 519
Škoda , 234
Smart , 218
Ssangyong , 2
Subaru , 30
Suzuki , 262
Toyota , 254
Triumph , 4
UAZ , 9
VW Volkswagen , 1852
Volvo , 47
Wartburg , 5
Yugo , 342
Zastava , 211

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 09:56
Link:
, ,

MERCEDES SLK 280 NE UVEZUVAM

1 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Qer 14:24
Link:
, ,

Hyndai Sonata 2.0 GLS/TNG

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 14:05
Link:
,

Peugeot 308 kako novo

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 13:43 Shitorja , ,

FIAT PUNTO 1.2 AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:39 , ,

Opel Corsa C 1.0 12v 2003 klima- Registrirana

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:39 Shitorja ,

SUZUKI SWITF 1.3 4X4 KLIMA MOZE ZAMENA ILI NA RATI

4 290 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:35 ,

Mercedes-Benz w204 C63 AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:32 , ,

Opel Corsa C 1.0 12v 2003 klima- Registrirana

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 , ,

Se prodava BMW Z4 vo odlicna sostojba

9 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 Shitorja ,

SUZUKI SWIFT 1.3 KLIMA MOZE ZAMENA ILI NA RATI

3 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:14 , ,

Citroen C4

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:09 ,

BMW 330ci Full M-Paket

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 , ,

Mercedes-Benz CLK 430 Elegance Automatic V8

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:37 , ,

VW Scirocco 55 000km

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:34 ,

Proton 1998 benizn

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 , ,

Ford Fiesta Titanium Voice Control

6 650 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:07 , ,

Mitsubishi Lancer 170.000km -08

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:02 Shitorja ,

Opel Meriva 1.6 benz -03

2 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:38 ,

SE PRODAVA PEUGEOT 107

2 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:35 , ,

BMW GT550i 2012

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:34 , ,

Mecedes-Benz A 150 klasa 2006

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 11:31 ,

VW Scirocco 1.4TSI 122ks Redizajn

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:27 ,

Toyota RAV4 Hybrid 2019 benzin 2.5

25 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:22 , ,

Lifan 320 nov test model

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:09 , ,

FORD MUSTANG

16 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:03 ,

Mitsbushi Pajero Sport

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:57 , ,

SKODA RAPID 1.2Mpi

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:56
Link:
, ,

MERCEDES SLK 280 NE UVEZUVAM

1 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:51 Shitorja ,

CHEVROLET AVEO 2013

4 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:49 ,

Seat Ibiza 1.4 benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:28 , ,

Mercedes-Benz CLA 180 Coupe

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:31 , ,

Mini Cooper 1.6S turbo 184ks 2010 nov uvoz

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:25 ,

Renault Megane 1.6 16v

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:17 Shitorja , ,

AUDI S6 5.2 V10 - 07

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:17 ,

Mercedes-Benz CL 500

13 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:41 , ,

Opel Astra kako nova

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:30 ,

Fiat 750LE

2 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 00:06 , ,

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:03 ,

Mitsubishi Lancer 2009 benzin plin

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:57 ,

Mercedes-Benz A 140

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:48 , ,

Alfa Romeo 166

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:29 , ,

Mercedes-Benz CLK 320 benzin 307ps

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:27 ,

Suzuki Alto

850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:25 ,

Peugeot 307 cc Cabriolet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:22 ,

Suzuki Maruti

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:14 , ,

Lancia Delta 1.4 T-Jet 150ks prv sopstvenik

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione