Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 6
Aixam , 2
Alfa Romeo , 193
Alpina , 4
Audi , 441
Bentley , 5
BMW , 714
Buick , 3
Cadillac , 8
Chevrolet , 377
Chrysler , 34
Citroën , 697
Corvette , 3
Dacia , 53
Daewoo , 379
Daihatsu , 59
DeTomaso , 1
Dodge , 11
Ferrari , 1
Fiat , 1377
Ford , 1147
GMC , 4
Honda , 169
Hummer , 10
Hyundai , 389
Infiniti , 4
Jaguar , 23
Jeep , 29
Kia , 173
Lada , 295
Lancia , 60
Land Rover , 14
Landwind , 1
Lexus , 18
Lincoln , 13
Maserati , 3
Maybach , 3
Mazda , 204
MG , 3
MINI , 240
Mitsubishi , 158
Morgan , 1
Nissan , 111
NSU , 3
Opel , 2523
Peugeot , 938
Piaggio , 4
Pontiac , 3
Porsche , 69
Proton , 4
Renault , 944
Rover , 81
Saab , 12
Seat , 586
Škoda , 255
Smart , 243
Ssangyong , 2
Subaru , 32
Suzuki , 272
Toyota , 272
Triumph , 4
UAZ , 12
VW Volkswagen , 1966
Volvo , 52
Wartburg , 5
Yugo , 359
Zastava , 221

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Gush 14:42
Линк
, ,

Fiat 500 1.2 Benzin 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Gush 19:44
Линк
,

Се продава Mercedes Benz AMG GT 63 Coupe 4 dors

148 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 00:45 , ,

Porsche Panamera 4.8 4s pdk full

45 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:16 ,

Bmw 323ci coupe

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:32 , ,

FIAT PUNTO 1.2

3 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:32 ,

Peugeot 206 XT, 2003, 1.600 cm3, 80 kw (108 hp)

2 650 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:10 ,

se prodava

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:05 ,

Peugeot 206 XT, 2003, 1.600 cm3, 80 kw (108 hp)

2 650 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:24 , ,

GOLF 1.4 80 ks

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:09 ,

NISSAN MICRA 1,2 Benzin 59kw/80k.

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:01 ,

NISSAN MICRA 1,2 Benzin 59kw/80k.

3 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:37 ,

MAZDA 2 1.3 benzin 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:27 ,

Renault Scenic 2.0

2 500 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:09 , ,

Valdete

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:06 ,

Se prodava Opel Corsa 1.2

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:04 ,

Mercedes GLA 180

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 16:55
Линк
, ,

Fiat Punto

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:17 ,

Smart For Four 1.1 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:24 , ,

Seat Mii 1.0 benzin 12 klima neuvezeno full

4 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:04 , ,

Toyota Yaris 2009 so klima registrirana redizajn

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:52 , ,

SUZUKI 2016 g. Ful_oprem. MK_Reg. do 07/2023 g

5 200 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:33 , ,

Ford Focus RS MK3

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:25 Shitorja ,

Smart two cabrio

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:13
Линк
,

Daewoo Espero 1.8

950 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:19 , ,

Opel Agila

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:14 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin 2009 Avto M&S

3 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:11 Shitorja , ,

Citroen C-3 1.1 benzin 2008 Avto M&S

2 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:47 ,

Opel Corsa vo odlicna sostojba

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:27 , ,

Scirocco 1.4tsi edinstveno vo makedonija

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:27 , ,

FIAT.PUNTO.1.2.BENZIN 04.GOD.KLIMA.SERVO.KAKO.NOVO.FULL

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:27 ,

VW Touran

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:24 , ,

Scirocco 1.4tsi edinstveno vo makedonija.

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione