Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 12
Aixam , 3
Alfa Romeo , 1005
Alpina , 2
Audi , 5733
BMW , 5590
Bugatti , 1
Cadillac , 2
Chevrolet , 167
Chrysler , 88
Citroën , 1934
Dacia , 53
Daewoo , 15
Dodge , 40
Fiat , 1859
Ford , 3288
GMC , 1
Honda , 151
Hummer , 1
Hyundai , 417
Isuzu , 11
Jaguar , 76
Jeep , 275
Kia , 390
KTM , 2
Lada , 15
Lancia , 115
Land Rover , 390
Lexus , 8
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 459
Mercedes-Benz , 7533
MG , 2
MINI , 73
Mitsubishi , 235
Nissan , 508
Opel , 5227
Peugeot , 3122
Piaggio , 3
Pontiac , 1
Porsche , 48
Renault , 2974
Rover , 134
Saab , 44
Seat , 1685
Škoda , 443
Smart , 44
Spyker , 1
Ssangyong , 79
Subaru , 11
Suzuki , 96
Tata , 4
Toyota , 539
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 16
VW Volkswagen , 12667
Volvo , 264
Yugo , 3
Zastava , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 09:04
Линк
, ,

Citroen Jumper 2.2 neuvezeno odlicno

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Qer 13:32
Линк
, ,

MITSUBISHI L200 - 06

11 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:05
Линк
,

WW pasat

1 250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:33 , ,

Renault Scenic Exclusive 1.5 DCi -08

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:31 ,

Mercedes C 220

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:26 ,

SEAT IBIZA 1.9TDi SPORT 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:26 Shitorja ,

SEAT IBIZA ST 1.2 TDI 55KW ECOMOTIVE PERFEKTNA

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:25 , ,

VW Passat B5 2.5 V6 150hp dizel

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:23 , ,

Peugeot 407 Coupe 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:21 ,

Audi Q7 3.0 TDI quattro S - Pro Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:21 , ,

Peugeot 5008 150ks 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:18 Shitorja , ,

VW TIGUAN

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:16 ,

Audi a8 4.0 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:13 , ,

Mercedes-Benz c220 -07

7 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:10 Shitorja , ,

VW TIGUAN

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:09 Shitorja , ,

Audi A4 2.0 TDI 2009

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 , ,

BMW 330

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:06 ,

Audi Q5 3.0tdi s-line 2012

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:59 , ,

Volvo XC60 dizel 2009

13 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 ,

Mercedes-Benz S320 Long

13 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:54 ,

Opel Zafira 1.9 CDTi

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:52 , ,

VW Polo 2007 dizel so 224.000km

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:49 , ,

Bmw 730 mozna e zamena so vasa i moja doplata

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:45 ,

VW Passat 1.9 -03

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:38 Shitorja ,

SKODA FABIA 1.2 TDI 55KW GREENLINE PERFEKTNA

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:38 , ,

MERCEDES E220.

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:33 ,

BMW 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:30 , ,

MERCEDES E220.

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:28 ,

Mercedes-Benz E 220 cdi blueefficiency 2009

10 900 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:28 ,

BMW 320d sport

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:24 ,

Alfa Romeo Giulietta 2012 od Ch

8 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:23 ,

Bmw X6 m-paket 3.5 286ks

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:21 , ,

Citroen C3 1.4HDi 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:18 ,

Audi A3

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 Shitorja ,

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 81KW INNOVATION PERFEKTNA

10 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:17 ,

VW Crafter 2.0 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:12 , ,

VW Touareg 2007 dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 , ,

Jeep Patriot 2.0 diesel 2007

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:06 , ,

Peugeot 207 dizel 1.4 hdi

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:03 , ,

VW Golf 5 1.9 Full Oprema

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:03 ,

Mercedes-Benz Avantgarde 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:57 ,

Mitsubishi Outlander 186.000km 2008 dizel

9 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione