Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 10
Aixam , 3
Alfa Romeo , 986
Alpina , 2
Audi , 5544
BMW , 5397
Bugatti , 1
Cadillac , 2
Chevrolet , 160
Chrysler , 88
Citroën , 1879
Dacia , 52
Daewoo , 15
Dodge , 33
Fiat , 1783
Ford , 3173
GMC , 1
Honda , 145
Hummer , 1
Hyundai , 419
Isuzu , 10
Jaguar , 72
Jeep , 273
Kia , 372
KTM , 2
Lada , 14
Lancia , 119
Land Rover , 367
Lexus , 7
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 436
Mercedes-Benz , 7308
MG , 2
MINI , 71
Mitsubishi , 240
Nissan , 479
Opel , 5068
Peugeot , 3025
Piaggio , 3
Pontiac , 1
Porsche , 44
Renault , 2886
Rover , 134
Saab , 44
Seat , 1630
Škoda , 418
Smart , 46
Spyker , 1
Ssangyong , 81
Subaru , 9
Suzuki , 81
Tata , 4
Toyota , 503
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 15
VW Volkswagen , 12366
Volvo , 255
Yugo , 3
Zastava , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Shk 13:09
Link:
,

Range Rover Sport 3.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:33
Link:
Shitorja ,

VW TOURAN

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:54
Link:
,

Audi a6 3.0 quatro

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:28 Shitorja ,

Mercedes-Benz B180 disel -08

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:24 ,

Renault Megane -06 78kw 106ks

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:23 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:23 Shitorja ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw 2010god. AVTOCENTAR

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:22 ,

VW Passat mozna zamena

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 Shitorja , ,

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 2007god Avto M&S

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:15 Shitorja ,

TOYOTA RAV 4 2.2 D4D 100kw 4x4 2009god. AVTOCENTAR

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7 cdti 2008god Avto M&S

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:13 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7 cdti 2005god Avto M&S

3 390 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:12 , ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:04 ,

Ford Fiesta

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:04 ,

BMW 320

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Shitorja ,

MERCEDES E220 CDI 110kw AVTOMATIK 04g. AVTOCENTAR

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 , ,

FORD MONDEO 2.2 TDCI 200HP -11 AUTOMATIC MOZNA ZAM

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Shitorja ,

AUDI A4 ALLROAD QUATTRO 2.0TDI 177KS REGISTIRAN -12

12 390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:01 Shitorja ,

VW PASSAT CC 2.0TDI DSG NAVI SPORLINE FULL -10

9 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:01 Shitorja ,

BMW 218D 150KS AUTOMATIC NAVI 114000KM -16

15 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:00 Shitorja ,

OPEL ANTARA 2.2 CDTI 163KS EURO 5 105000KM 4X4 -13

10 490 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:00 ,

Mercedes-Benz V 230

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Shitorja ,

VW GOLF 1.6TDI 105KS COMFORTLINE NAVI 2014-AS AUTO

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:00 Shitorja ,

BMW X1 2.0D 150KS XDRIVE EURO6 X-LINE 2018

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:59 Shitorja ,

VW POLO TDI 75ks EURO5 COMFORTLINE -11

5 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:59 , ,

Мitsubishi Pajero

11 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 ,

Renault Megane 2 dci ekstra full oprema

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:49 Shitorja ,

BMW X1 20sDrive PDC NAVI Bi-Xenon

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:46 ,

Audi A4 2.0 TDI

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:44 Shitorja ,

Mercedes-Benz ML 280 ekstra moze zamena

11 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 , ,

SKODA YETI 2.0 TDI-Ambition+ Neuvezeno-14god.

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:32
Link:
,

chevrolet captiva 2006 dizel

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Shitorja ,

Passat 2.0 TDI, automatik , extra , moze i zamena

5 399 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:19 ,

Ford Kuga

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:19 , ,

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI PRV VLASNIK TOP

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:12 ,

Audi A6

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:10 ,

Mercedes-Benz R klasa 6 sedista

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja , ,

BMW 316 2.0D ADVANTAGE GPS NAVI AVTO MIRO

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:08 Shitorja , ,

AUDI A4 2.0 TDI EXECUTIVE NAVI AVTO MIRO

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:02 ,

Audi A6

6 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 , ,

VW Volskwagen Lupo

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:02 , ,

Mercedes-Benz C 200

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:58 Shitorja , ,

RENAULT MEGANE 1.5DCI 110 KS 122000KM UNIKAT

4 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:54 ,

BMW X1 X-DRIVE 2.0 177KS -11

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:53 , ,

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS BLUEMOTION SO NAVIGACIJA

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:53 ,

VW Polo -08

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:50 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI -03

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!

Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mk


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | ##LOCATION##juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim