Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 12
Aixam , 3
Alfa Romeo , 1023
Alpina , 3
Audi , 5981
BMW , 5893
Bugatti , 1
Cadillac , 2
Chevrolet , 185
Chrysler , 89
Citroën , 2000
Dacia , 55
Daewoo , 14
Dodge , 45
Fiat , 1905
Ford , 3346
GMC , 1
Honda , 174
Hummer , 1
Hyundai , 439
Infiniti , 2
Isuzu , 11
Jaguar , 77
Jeep , 270
Kia , 403
KTM , 2
Lada , 13
Lancia , 125
Land Rover , 418
Lexus , 7
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 497
Mercedes-Benz , 7898
MG , 2
MINI , 80
Mitsubishi , 249
Nissan , 556
Opel , 5440
Peugeot , 3246
Piaggio , 3
Pontiac , 1
Porsche , 63
Renault , 3089
Rover , 142
Saab , 47
Seat , 1761
Škoda , 455
Smart , 48
Spyker , 2
Ssangyong , 80
Subaru , 16
Suzuki , 98
Tata , 4
Toyota , 540
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 17
VW Volkswagen , 13027
Volvo , 268
Yugo , 3
Zastava , 8

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 12:31
Линк
, ,

Subaru XV 147hp 4x4

9 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Maj 19:51
Линк
, ,

VW Golf 7 150hp 110kw 2.0TDI 3xR-Line 4 Motion

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:27
Линк
,

Audi A4 X2 S-Line 2.0tdi 190ks 66.000km

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Sot 22:28 , ,

Prodavam Opel Vectra 2.0 Disel

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 22:28 , ,

Audi A6 2011

16 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 , ,

VW Golf 6 2.0 highline

6 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:28 , ,

Opel Zafira 1.9 dizel 2005

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:28 , ,

Volkswagen Passat 2.0TDI 4 motion 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:28 ,

Bmw 320 D

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28
Линк
,

Audi A4 2.0TDI

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:28 Shitorja , ,

Kombe VW Crafter

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:28 ,

VW Passat R Line 2.0 TDI BMT 190 DSG 4Motion 190ps

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 22:28 , ,

Audi Q5 2.0 TDI Automatic 4x4 kupena vo Porsche Skopje

16 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:28 ,

Mercedes-Benz 220cdi 1998

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 ,

AUDI A5 3.0 TDI 245KS QUTTRO S-LINE -2014

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:22 , ,

Mazda 3 dizel 2.2 110KW

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:19 , ,

Fiat Punto 1.3mjet 2005 Sport

2 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:54 ,

Bmw 316d 2.0 facelift 2011

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:17 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6hdi 66kw nova

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:10 Shitorja ,

Seat Altea XL TDI 1.6

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:59 , ,

W.POLO.1.4.TDI.75.KS.01.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 199 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:53 Shitorja ,

Mitsubishi Pajero 1995

8 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:40 Shitorja ,

Mazda CX5 2.2 dizel 2013 odlicna sostojba

13 199 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:40 Shitorja ,

Nissan Qashqai +2 1.5 dizel 81kw 2009

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:39 Shitorja ,

Opel Meriva 1.3cdti 51kw 2012

5 799 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:32 ,

Се продава VW Golf 5 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:20 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14
Линк
, ,

Mercedes-Benz E class 9G-tronic

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:11 , ,

peugeot 307 2005g 2.0hdi registrirano neuvezeno

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0tdi 103kw 140ks 2009

7 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:05 ,

Mercedes-Benz C 200cdi 2008 ITNO

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

Mercedes-Benz C 200cdi 2008 ITNO

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:01 , ,

Mazda Pick up 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:59 ,

Fiat Linea 1.3 multi jet prv gazda

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:41 ,

Mercedes A170cdi 95hp 2003g Odlicen !!!

1 749 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 , ,

Seat Ibiza 1.4TDI 80ks 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:10 , ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione