Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Aixam , 1
Alfa Romeo , 185
Alpina , 1
Audi , 284
BMW , 286
Chevrolet , 208
Chrysler , 25
Citroën , 312
Corvette , 1
Dacia , 63
Daewoo , 324
Daihatsu , 17
Dodge , 5
Fiat , 581
Ford , 599
Honda , 128
Hummer , 4
Hyundai , 255
Infiniti , 1
Jaguar , 8
Jeep , 19
Kia , 99
Lada , 316
Lancia , 29
Land Rover , 17
Lexus , 6
Mazda , 74
MINI , 28
Mitsubishi , 53
Nissan , 66
Opel , 1177
Peugeot , 397
Piaggio , 2
Porsche , 18
Renault , 440
Rover , 43
Saab , 4
Seat , 221
Škoda , 265
Smart , 3
Ssangyong , 11
Subaru , 19
Suzuki , 99
Tata , 1
Toyota , 108
TVR , 2
UAZ , 4
Volvo , 25
Wartburg , 4
Yugo , 219
Zastava , 141

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

31 Mar 12:36
Линк
,

Fiat Linea 1.4 2012

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:59
Линк
, ,

Alfa Romeo Alfa 147 1.6 twin spark vo top sostojba

2 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 01:21 ,

Renault Laguna moze zamena

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:59 , ,

Audi A4

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:54 ,

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 , ,

VW GOLF 5 -08 1.4 benzin i plin

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 ,

Renault R 19 plin a-test

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:22 ,

Opel Astra -99

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
Dje 22:30 ,

BMW 316i

2 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:53 , ,

PEUGEOT 407 neuvezuvano

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:38 , ,

BMW 528 -98

2 600 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:54 , ,

Fiat Multipla 1.6 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:10 ,

opel tigra 16v 1.6

14 000 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23 Shitorja ,

Bmw X5 3.0si 272hp lpg moze i zamena

13 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:20 Shitorja ,

Bmw X5 3.0si 272hp lpg moze i zamena

13 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:03 ,

Ford Focus 1,4 benz+plin

5 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:31 , ,

Prodavam Mini Cooper Sport

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:03 , ,

Hyundai Pony

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:24 , ,

Ford Mondeo

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:09 ,

Ford Escort -92

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:57 , ,

Peugeot 1.4 plin i benzin kupeno od MK

2 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:39 , ,

Peugeot 308 so fabricki vgraden plin 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:21 ,

Opel Vectra 1,8 benzin i plin 1998

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:49 Shitorja , ,

OPEL MERIVA -14 1.4 TNG BUSINESS

7 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:27 Shitorja , ,

Lada Niva LPG 1.7 81 hp 2018

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:59
Линк
, ,

Alfa Romeo Alfa 147 1.6 twin spark vo top sostojba

2 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:58 ,

Skoda Felicia 1.3 plin atest

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:51 , ,

Renault Kangoo 4x4

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:43 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 2007 ful oprema atest plin

1 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:43 , ,

Opel Vectra 2.5 automatik

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:13 , ,

Chevrolet Aveo

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:59 ,

Lexus RX 300

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:27 , ,

Mitsubishi Colt 1,5 automatic plin od mk

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:38 ,

Opel Corsa automatic 1995

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 03:11 , ,

Ford Focus

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 02:29 , ,

Lada 110

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 01:47 ,

Citroen Xsara Picasso

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 23:07 ,

Fiat 1300 -75 Old timer

700 EUR Намалена цена

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Pri 22:47 ,

VW Golf 3 ITNO

1 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 22:21 ,

Seat ibiza

4 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Pri 22:10 , ,

Opel Insignia 1.6 TNG 180кс -10

7 400 MKD

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 21:41 Shitorja ,

PEUGEOT 207 ****BENZIN-PLIN ***MODEL 2012GODINA****

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 21:13 ,

VW Golf

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 20:51 , ,

Alpina B4

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 20:32 , ,

ITNO!!! Se prodava Opel Astra-Karavan 1.6

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Pri 19:03 , ,

Chevrolet Kalos 1.4 benzin/plin

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione