Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 1
Aixam , 1
Alfa Romeo , 187
Alpina , 1
Audi , 301
BMW , 298
Chevrolet , 228
Chrysler , 28
Citroën , 327
Corvette , 1
Dacia , 68
Daewoo , 350
Daihatsu , 19
Dodge , 5
Fiat , 649
Ford , 625
Honda , 136
Hummer , 8
Hyundai , 279
Infiniti , 1
Isuzu , 2
Jaguar , 9
Jeep , 23
Kia , 114
Lada , 321
Lancia , 33
Land Rover , 19
Lexus , 7
Mazda , 90
MINI , 33
Mitsubishi , 56
Nissan , 69
Opel , 1290
Peugeot , 443
Piaggio , 2
Porsche , 19
Renault , 465
Rover , 45
Saab , 6
Seat , 247
Škoda , 296
Smart , 2
Ssangyong , 12
Subaru , 18
Suzuki , 114
Tata , 1
Toyota , 117
TVR , 2
UAZ , 6
Volvo , 31
Wartburg , 3
Yugo , 237
Zastava , 136

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Gush 01:53
Линк
,

Ford Street KA Cabrio

2 180 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 06:47
Линк
,

Se prodava FIAT TEMPRA

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 03:55
Линк
,

Se prodava Toyota Corolla

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:47 , ,

Seat Ibiza 1.4 benzin plin

1 500 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27
Линк
, ,

Mercedes Benz Vito plin

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:43
Линк
,

Mercedes Benz S 350 benzin i plin

5 990 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:33 ,

Ford puma

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:39 ,

Kia Magentis 2001

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:28 , ,

Skoda Roomster 1.4 16V

3 350 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:23 ,

Opel Corsa D 1.2 benzin i plin LPG 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:16 , ,

Seat Cordoba 1.4 benzin plin 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:59 , ,

Mercedes-Benz 200 plin benzin 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:32 ,

Astra J 1.6 116ks Benzin Plin 2011 avtomatik neuvezena

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:32 ,

Astra J 1.6 benzin plin 116ks neuvezena

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:28 ,

VW Golf 3 benzin i plin 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:27 , ,

Peugeot 407 2.0 16v

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:17 ,

Peugeot 206 1.4 16V 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:41 , ,

Opel Vectra 1998 1,6 benzin plin

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:59 , ,

Renault Twingo

450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:34 , ,

Renault Clio 1.2 benzin 01 klima metan full

1 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:33 , ,

Chery Ego 1.3.benzin 11 klima atest plin full

1 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 09:32 , ,

TOYOTA.AVENSIS.2.0.BENZIN 00.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 06:47
Линк
,

Se prodava FIAT TEMPRA

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:47
Линк
,

Se prodava Fiat Tempra

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 03:56 ,

Opel vectra b 1.6 tng

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 03:55 , ,

СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ АСТРА 1.6

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 03:55 , ,

СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ АСТРА 1.6

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 03:55 ,

Se prodava Toyota Corolla

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:55 , ,

Fiat Punto 1.2 Benzin/Plin

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 03:55 , ,

se prodava yugo socuvano

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 03:55 , ,

Jugo

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 03:55 , ,

Prodavam toyota

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 03:55 , ,

Se prodava Daewoo lanos

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 20:52 ,

СЕ ПРОДАВА

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Gush 19:25 , ,

Ford Fiesta 2007 1.3 Benzin/Plin

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 17:32 ,

Se prodava Toyota Corolla

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 17:00 , ,

OPEL CORSA 1.2 BENZIN/ATEST PLIN 2008GOD REG.NEUVEZUVANA

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 15:55 , ,

Prodavam Lada Niva 1.7 prv sopstvenik

2 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Gush 15:27 ,

Daewoo Lanos 1.5 63kw

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 13:50
Линк
Shitorja ,

Popust od 2.000€ za lagerski modeli

2 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 08:18 , ,

Fiat Punto 1999 benzin i plin

950 EUR Намалена цена

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Gush 22:20 , ,

Mazda 6 2002 1.8

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Gush 16:25 ,

Se prodava GOLF6

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 15:36 ,

Hyundai Coupe 2.7 V6

3 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Gush 14:28 , ,

Daewoo Matiz

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Gush 13:24 , ,

Spark so ful oprema klima atestplin novi gumi

2 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Gush 10:47 Shitorja ,

Opel Fronter Sport 2.0i 85kw 4x4 PLIN 92 Avtocentar

3 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 10:28 Shitorja ,

VW Polo 1.2 44kw benzin plin 2009 Avtocentar

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Gush 10:24 Shitorja ,

VW Passat 1.8 55kw 1993 Avtocentar

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione