Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Alpina , 1
Audi , 15
BMW , 21
Chevrolet , 5
Citroën , 14
Daewoo , 3
DeTomaso , 1
Fiat , 11
Ford , 20
Honda , 2
Hummer , 1
Isuzu , 1
Jeep , 2
Kia , 4
Lexus , 2
Mazda , 1
NSU , 1
Opel , 39
Peugeot , 13
Porsche , 2
Renault , 5
Rover , 1
Seat , 5
Škoda , 6
Ssangyong , 2
Suzuki , 2
Toyota , 1
UAZ , 1
Volvo , 2
Yugo , 4
Zastava , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:52 ,

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN METAN -04

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:38 Shitorja , ,

Fiat Qubo 1.4benz/metan AutoMilano 6meseci garancija

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:28 Shitorja ,

FORD FUSION 1.4 ATEST METAN

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 23:42 , ,

Suzuki TUCSON -08 4X4 diz garazh ZAMENA MOZHE

5 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Pri 13:37 , ,

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 23:25 ,

VW Touran dizel -06

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 20:40 ,

Honda

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 11:29 , ,

SE PRODAVA LEXUS RX450H PRESIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Pri 15:38 Shitorja ,

Jeep Grand Cherokee

48 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Pri 15:38 Shitorja ,

BMW Z4

20 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Mar 18:59 , ,

passat

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 15:52 ,

Volvo XC60 2009

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 23:11 ,

se prodava scott 27,5' "M"

400 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Mar 00:26 , ,

Ford Fiesta 1.4 Dizel

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Mar 11:15 , ,

OPEL CORSA 1.2 BENZ/PLIN NEUVEZENA 90000KM 2014 NOVA

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Shk 18:04 Shitorja ,

VW LT Za 18 lugje socuvano

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 19:06 Shitorja , ,

Seat Cordoba 1.9sdi registirano

1 399 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 18:16 , ,

Барам - МАЗДА

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Jan 12:55 ,

Ford Mondeo

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 05:47 , ,

Се продава

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 05:46 ,

Daewoo Tico

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 23:37 ,

Lexus RX400H

6 000 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 08:55 , ,

Volvo V70 full oprema

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Dhj 04:08 ,

Polo

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 11:06 , ,

VW Sharan so full oprema odlicno socuvan

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 14:10 ,

Uaz -90

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 04:46 , ,

Opel Meriva 1.3 CDti

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 10:31 Shitorja ,

Mercedes-Benz GLC 220D 4-MATIC BUSINESS

29 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Tet 01:49 ,

Alfa Romeo 147 Dizel / 1.9 jtdi

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Tet 17:55 , ,

Се продава

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Tet 20:11 ,

Cena po dogovor

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 12:44 ,

Citroen C3 -06

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Sht 14:07 Shitorja ,

VW Golf e-Golf 115HP ELECTRIC

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 12:18 , ,

Se prodava Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 00:25 ,

Se prodava opel zafira 1.6 benzin-metan fabricki

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 14:00 , ,

AUDI A6 3.0 TDI Quattro (FULL OPREMA)

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Gush 00:39 , ,

Se prodava Fiat Fiorino Professinal

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 07:38 ,

Opel Corsa 1,7 CDTI

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Gush 19:16 , ,

Fiat Fiorino Professional -18

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 00:29 , ,

Se prodava BMW 5 E60 520 i benzin mnogu dobro

6 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 14:29 ,

VW Golf 5 -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 02:54 ,

Prodavam

15 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 02:08 , ,

Detski dzip

5 500 MKD

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 17:14 , ,

Opel Astra

1 MKD

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 03:46 ,

Peugeot 407 2.0 HDi

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 02:17 ,

Peugeot 407 2.0 HDi

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 00:56 ,

Porche cayenne dizel 2016

60 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Qer 03:49 ,

Mercedes Benz C220 CDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 06:27 , ,

Bmw 320d

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 15:54 ,

VW TOURAN 2005 DSG 2.0 TDI 140KS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione